Bedava mesaj yollama programı

Konu, 'Cep İçin PC Programları' kısmında -Pablo Escobar tarafından paylaşıldı. Okunma: 28574 | Cevaplanma: 111

1. Bedava mesaj yollama programı - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

tema.46, meklöğ, met26 ve 13 kişi daha bunu beğendi.
  2. Teşekkürler program için. Belirtmeliyim ki denemelerim olumsuz sonuçlandı :bilmm

milasli_48 bunu beğendi.
  3. türkçe karakter kullanmadıysanız sorun çıkmamış olmaması lazım ben sürekli kullanıyorum sorun çıkmadı henüz

4. türkçe karekter kullanmadığım halde yazıların bazılarını kodluyor ama pro çalışıyor çözümü varsa yazarmısın çok işimize yarayacak bir proğram emeğine sağlık şimdiden teşekkürler

5. bende sorun olmadı. teşekkürler...

6. gerter 123 tşk ederim.emeğine sağlık. ilk denemede sonuç verdi

7. program tıkır tıkır çalışıyor ama biraz geç iletiliyo o da olsun artık :)) paylaşım için teşekkürler :)))))

8. :tşk: güzel gözüküyor :)

9. Bende de sorumsuz calisiyor . Turkce karakter kullanmadim daha. Tesekkurler. :D

hassan cingöz bunu beğendi.
  10. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

BrainFree bunu beğendi.
  11. tesekkurler arkadasım

12. :tşk:

eshkiya67 ve Furkan A. bunu beğendi.
  13. tşkr calısıyo valla :))))

14. Teşekkürler ! Denedim , bizzat kendime yolladım mesajı çalışıyor. :alkis

15. İlk Denemede başarılı teşekkürler.

16. Yakında Androide apk olarak yapmaya calışacağım

17. teşekkürler program sonrunsuz çalıştı eline sağlık

18. Pro çalışıyor ama karakter sorunu var artı mesaj dağınık iletiliyo

19. alt yapısı ne bu pronun sonra millete bi yamuk olmasın...

tema.46 bunu beğendi.

Bedava mesaj yollama programı konusuna benzer içerikler

1. mesaj yollama

arkadaşlar ben 5800 cep telefonunu kullanıyorum.sorunum şu mesajımı yazıorum ama rehberden değilde numara girmem gerekiyo bunu nasıl yapabilirim bilen varsa sölesin --------------- Ekleme --------------- bilen yokmu yaw:S
  2. bilgisayardan bedava sms yollama programı

program almancadır ama kullanımı kolaydır dünyanı her yerine mesaj atabilirsiniz bunun için ülke kodu yazılmalıdır türkiyenin ülke kodu 90 dır örneğin 90537 tarzında telefon numarası yazılmalıdır mesaj sınırı yoktur. Günlük 50.000 Sms...
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 14:23:56