Bedava m.facebook.com

Konu, 'Turkcell Genel Bilgiler / Haberler' kısmında Arisklaus tarafından paylaşıldı. Okunma: 41552 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bedava m.facebook.com

Arkadaşlar 0.facebook.com bedava facebook adresini biliyorsunuz.ilk önce bu adrese gidiyoruz.sayfa açılıyor fakat sayfada tarayıcınız uyumlu değil diyor onun aşağısında bir de bunu dene diyor ve m.facebok.com adresini veriyor.ona tıklıyoruz.karşımızda m.facebook.com (Nokia 5320 XM ve 5800 XM de denendi çalışıyor.5800 skyfire üzerinden deneyin.olmadı diyene tek sözüm 'yavaş salla!')deneyen teşekkür edebilir.

Yazan: Arisklaus
  2. Vodafonede de oluyo mu ???

3. valla dene sen.olmazsa olmuyodur

4. avea da da olmuyor..ayrıca m.facebook.com a girerken uyarı veriyor.

5. uyarı istemesi şifre güvenliği en azından bende onu diyor :)

6. m.facebook.com ücretlidir hiç boşa bedava deme bence arkadaşım... Belki sen girdiginde (eğer internet paketin yoksa) 0.50 krş düşmüştür sonra 15 mb gez toz tl düşmüyo turkcellde. Belki o şekilde bedava sanmış olabilirsin. Ki internet paketin vara zten bu senin tl hesabına yansımaz...

7. m.facebook.com ücretlidir. boşuna denemeyin.

Bedava m.facebook.com konusuna benzer içerikler

1. yardım m.facebook.com ( 1 Eylül 2010 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

beyler 4 tl den 0 tl ye indi bedava biliyodum --------------- Ekleme --------------- 6300 tlfonum
  2. 0.facebook.com üzerinden m.facebook.com ( 7 Aralık 2010 | Turkcell Genel Bilgiler / Haberler )

Arkadaşlar öncelikle 0.facebook asdresine giriyoruz ve karşınıza 'web tarayıcınız 0.facebook.com adresi ile uyumlu değil m.facebook.com'u deneyiniz çıkıyor ve m.facebook.com'a ücretsiz girebiliyorsunuz(resimli sürüm).eğer böyle bir sorun çıkmazsa...
  3. 1 TL m.facebook.com ( 21 Ocak 2012 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar tukcell m.facebook. ilk 1 tl dedi üye oldum. telefonumda yer imreliedinde m. facebook vardı ordan tıkılıyorum girmiiyor + kontörümüdü alıyor böyle bir hizmet varmı yaa hem girmiyor hemde kontör alıyor telefonum 6230i Vodafone ken...
  4. m.facebook.com sorunu...! ( 2 Mart 2012 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

arkadaşlar ben genç avantaj tarifesi kullanıyorum.m.facebook.com bedava olduğunu biliyorum.ve daha önceleri girebiliyordum mobilden.fakat giriş yaparken yazı yazamıyorum enteresan bir durum oldu.iki gündür böyle bir sorunla karşılaştım.vodafone...
  5. Faturasız [yardim]m.facebook.com Resimler Gözükmüyor ( 22 Ekim 2013 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar Ben Turkcell'den 4 Tl ye sınırsız resimli facebook paketi aldım.Ama Resimler Gözükmüyor.Sadece Gece 9 veya 10 dan sonra resimler gözüküyor.Telefonum Galaxy ACE İ Yardımlarınızı Bekliyorum.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 1:25:48