bedava internet

Sponsorlu Bağlantılar

ispirseytani

Üye
    Konu Sahibi
bedava internet
slm arkadaslar 2 hafta önce 5800 aldım internete falan bakayım derken kontor olmadığı halde nete girdim ve 2 haftadır nette her yere girebiliyorum hem telefonun kendi tarayıcısı ile hemde opera mobil ile. Acıkcası tırsıyom kontor olmadı halde nasıl grıyor. Daha önce hattı faturalıydı ama kapattım. Müşteri temsilcisinide aramak istemiyorum kapatırlar diye anlamadım gitti yardım lütfen suan telefondan yazıyorum.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Sen ilk değilsin, vodafonenin sistemlerinden kaynaklanan hatalar nedeniyle şu sıralar bedava giren çok oluyor, bunlardan biri de sensin, sonuçta ileri de başına gelebilecek sıkıntıdan korkmuyorsan devam et. Nasıl korku dersen, yükleyince tl düşmesi gib, ama korkmuyorum dersen tabi o da senin bileceğin iş, burada daha fazla bilgi verilmez.

Tabi bir de şu var, hattına hediye verilmiş de olabilir, online işlemlerden kontrol et, bakalım hediye tanımlanmışmı?

ispirseytani

Üye
    Konu Sahibi
tskler baktım hediye yok kontor gıtmesi korkutmaz gerı almasını bılırım yanlış yapmasınlar bana kakaladıkları k3765 modeme saysınlar tekrar tşk

Starsley

Aynısı bana oldu arkadaşım ama merak etme yakında kapatırlar.

ozcan6767

Üye
şuanda hala bedava :D

farukozer4444

farukozer4444

Üye
:) :)

Üst Alt