Beats audio nedir

Sponsorlu Bağlantılar

enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
Beats audio nedir
Evet kardeşlerim sorum şu

1- beats audio nedir(htc telefonlarda bi özellik die duydum)ama nası bi özellik

2- beats audio kulaklık var bide sony nin orjinal kulaklıklarından daha mı iyi

MrTech

MrTech

Üye
Evet kardeşlerim sorum şu

1- beats audio nedir(htc telefonlarda bi özellik die duydum)ama nası bi özellik

2- beats audio kulaklık var bide sony nin orjinal kulaklıklarından daha mı iyi

Ses Özelligi Olarak Daha İyidir.Beats Daha İyi.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Beats audio kulaklık bass ları en iyi vere kulaklıktır Enes abim :) Bass ları hissedersin ve Sony nin kulaklıklarından kaliteli olduğunu düşünüyorum :)

fnldstntn

Üye
beats audio dr dre ve ekibi tarafından geliştirilen ses teknolojisi...bu teknoloji ses çipi ve yazılımı....htc de bu teknolojiyi kullanan tek cep telefonu ureticisi...evet beats kulaklıklar genel olarak daha iyi fakat fiyatıda buna göre...

MasteLaa

MasteLaa

Üye
peki beats audio olan telefonla normal hoparlörlü telefon arasındaki fark ne
Sesler daha kaliteli çıkıyor enes abim bu telefonda sanırım ilk olarak HTC Sen. XE ..

- - - Eklendi - - -

beats audio dr dre ve ekibi tarafından geliştirilen ses teknolojisi...bu teknoloji ses çipi ve yazılımı....htc de bu teknolojiyi kullanan tek cep telefonu ureticisi...evet beats kulaklıklar genel olarak daha iyi fakat fiyatıda buna göre...
280-300 gibi.

enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
Beats audio kulaklık bass ları en iyi vere kulaklıktır Enes abim :) Bass ları hissedersin ve Sony nin kulaklıklarından kaliteli olduğunu düşünüyorum :)
ya aslında o yüzden bu konuyu açtım mesela bnde bi tane xperia x10 mini pro vardı telefonu satarken yanında kendi kulaklığını vermedim çünkü neo nun içinden çıkan kulaklık kaliteli değil bas vermiyordu ama x10 nunki acayip vuruyo heleki black eyes my hump şarkısında dedim beats audio daha daha iyise ondan alayım

enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
o zaman sony nin ürettiği walkman gibi diyebilirmiyiz

MrTech

MrTech

Üye
ya aslında o yüzden bu konuyu açtım mesela bnde bi tane xperia x10 mini pro vardı telefonu satarken yanında kendi kulaklığını vermedim çünkü neo nun içinden çıkan kulaklık kaliteli değil bas vermiyordu ama x10 nunki acayip vuruyo heleki black eyes my hump şarkısında dedim beats audio daha daha iyise ondan alayım
Beats Daha İyidir :)

- - - Eklendi - - -

o zaman sony nin ürettiği walkman gibi diyebilirmiyiz
:no:

enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi

Beats Daha İyidir :)

- - - Eklendi - - -

:no:
aslında acaba denem fırsatım olabilirmi teknosada felan açıkta denemek için varmıdır acaba yoksa sadece htc lerin yanında mı veriliyor.

MrTech

MrTech

Üye
aslında acaba denem fırsatım olabilirmi teknosada felan açıkta denemek için varmıdır acaba yoksa sadece htc lerin yanında mı veriliyor.

Denemek İcin Yok.Evet Ya Tek Beats Alacaksın Yada HTC Sensation XE Alacaksın ki Versinler :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
peki arkadaşlar beats audio kulaklığı anladım da bu htc telefonların özelliklerinde yazan beats audio kulaklığı mı demek istiyo .yoksa yazılım felan da mı var htc telefonlarda beats audio ile ilgili

MasteLaa

MasteLaa

Üye
peki arkadaşlar beats audio kulaklığı anladım da bu htc telefonların özelliklerinde yazan beats audio kulaklığı mı demek istiyo .yoksa yazılım felan da mı var htc telefonlarda beats audio ile ilgili
Telefonda da hoparloru beats yapıyor HTC ile anlaştığı için abim :)

enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi

Telefonda da hoparloru beats yapıyor HTC ile anlaştığı için abim :)
yani hoparlör kaliteside bizim telefonlardan iyi..peki her yeni çıkan htc modelinde var mı melet..

- - - Eklendi - - -

peki telefona beats audio yükledim diyor.sesleri ayrıntıları ile duyabiliyorum diyolar bu ne oluyor yazılım mı

Üst Alt