Beats Audio Nedir? İşte Beats kavramı ve Dr. dre

Sponsorlu Bağlantılar

CasuS_87

CasuS_87

Üye
:tşk: ;)

MrExpert

MrExpert

Üye
ben bi kulaklığa 300tl verdikten sonra uyuyabilirmiyim bilmiyorum... :D

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
papakudioflu

papakudioflu

Admin
beats hakkında bir haber vereyim konu açmaya gerek yok

htc artık telefonlarına beats kulaklık koymayacakmış

AHMED...

AHMED...

Üye
he ya bende bu gece sahibindeni gezerken gördüm 300 küsur istiyor Oha neymis o öyle dedim

lolaman

lolaman

Üye
1 2 cm hopluyormu o da ne ya kolbastı çekiyor resmen ben nokianın orjinal kulaklıgını koyuyorum makro santim bile oynamıyor :D

CorbyW

CorbyW

Üye
1 2 cm hopluyormu o da ne ya kolbastı çekiyor resmen ben nokianın orjinal kulaklıgını koyuyorum makro santim bile oynamıyor :D

O normal beats'lerde yok kardeşim. Ben kendi diddle beats'imle mp3 çaların arasına power koyuyorum. Gücü 3 katına çıkarıyor. O zaman hopluyorlar. :)

lolaman

lolaman

Üye
Olsun nokia'nın ki öyle olsa yine hoplamaz :D

CorbyW

CorbyW

Üye
Yok oluyor. -Denedin mi diye sorma nokia wh-701 yaktım birtane- :D

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Yorumlarda bi saygısızlık, sataşma yokken boş yere tartışma çıkarılmış ve bu tartışma ikili üçlü kapışmaya dönmüş sözlerimize biraz daha dikkat edelim.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Yorumlarda bi saygısızlık, sataşma yokken boş yere tartışma çıkarılmış ve bu tartışma ikili üçlü kapışmaya dönmüş sözlerimize biraz daha dikkat edelim.

aksi takdirde mesajlarınız silinecektir :ehe

ibrother

ibrother

Üye
kalitesi beni etkiler ise fiyat'ı sorun değil.

ZaZuM

ZaZuM

Üye
:tşk:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
hort :D

:tşk:

StunnerDead

StunnerDead

Üye
Fena hortlamış :D

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Gözlerim Ahmet abiyi aradı :)

astek135

Üye
Hiç bir program WALKMAN geçemez

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Monster'ın bir çok kulaklığının bas performansı gerçekten çok iyi fakat Monster - Beats serisi için konuşursam bas performansı en azından elektronik müzik dinlemeyen kişiler için.Beats konuda'da belirtildiği gibi bir rap müzikçi olan Dr. Dre tarafından kurulduğundan ve günümüz pop müziği ve rap müzikteki bas anlayışının sadece güm güm olması yüzünden bir bas gitar rifflerini rakip firmaların kulaklıklarında çok daha rahat duyabiliyorsunuz.Ayrıca Beats ve Monster'ın dağılmasının en büyük sebebi şirketin fazla büyümesi ve Beats'in biraz alçakça davranmasıdır.Monster gibi köklü bir kablo şirketi arkasında bulunmasaydı bugünlere gelemeyeceği kesindi fakat kulaklıklarda Monster'ın logosu yerine Beats'in logosunun kullanılması ve bu sayede Beats'in marka olup Monster'a oranla daha çok ve daha iyi bilinmesi sebebiyle Monster'a daha fazla ihtiyaç duymadı ve zaten marka oldum mantığıyla olmayacak şeyler isteyerek anlaşmalarını feshetti.Açıkçası benim bilgisayar müziği dinleyen kişileri bilemem fakat benim dinlediğim müziği dinleyen kişiler için Beats yerine Monster çok ama çok daha kaliteli bir performans verecektir bu kesin.Ayrıca Beats ve Monster'ın ayrılması üzerine Monster'da eskisi gibi Nokia ile yakınlaşmaya başladı.Ben Monster bir kulaklık kullanıyorum ve çok memnunum.Bana göre 2 büyük kulaklık üreticisi var Monster ve Sennheiser.Beats bu listeye girebilecek kadar geniş bir ses yelpazesi sunmuyor her ürünü aynı tarza hitap ediyor malesef.

Üst Alt