BayPasso Oyununu Oyna, Apple İPod Kazan!

Konu, 'Firma Kampanyaları' kısmında Karahasan tarafından paylaşıldı. Okunma: 2476 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BayPasso Oyununu Oyna, Apple İPod Kazan!

< Resmi açmak için tıklayın >

BayPasso Oyununu Oyna, Apple İPod Kazan!

Asyacard BayPasso Oyununu Oyna, En Yüksek Skoru Yap, Apple İPod Kazanan AsyaCard DIT Sahiplerinden Biri Ol! 01 Mayıs-31 Temmuz tarihlerinde Baypasso oyununu oynayarak en yüksek skoru gerçekleştirecek 30 kişi 4 GB Apple İPod kazanma imkanına sahip olacak. Tek yapmanız gereken elinde 35 TL ve altı ödemelerde temazsız ödeme sağlayan PayPass kartı ile bulutların üzerindeki hediyeleri toplamaya çalışan uçan filimiz BayPasso'nun en yüksek skoru yapmasını sağlamak
    https://www.mastercard.com/tr/personal/tr/promotions/baypasso/index.html

Yazan: Karahasan
  2. Teşekkürler.

3. Bu konuyu 10 Gün önce açmısım aşağıda war :D ahuha

4. site çalışmıyo açıyoda oynamıyo

BayPasso Oyununu Oyna, Apple İPod Kazan! konusuna benzer içerikler

1. Apple, iPod telefonunu tanıttı ( 9 Eylül 2005 | Cep Telefonları Genel )

Bir haftadır çeşitli spekülasyonlara yol açan, Apple'ın Motorola ile ortaklaşa hazırladığı ROKR isimli iTunes destekli cep telefonu sonunda tanıtıldı. Uzun süredir Apple hayranları tarafından beklenen cep telefonunun tanıtımında iPod ailesine...
  2. Mastercard BayPasso Oyunu Apple i-Pod Kazandırıyor... ( 7 Mayıs 2009 | Firma Kampanyaları )

Mastercard BayPasso Oyununu Oynayın, En Yüksek Skoru yapın, Apple i-Podlardan birini kazanma şansını yakalayın… 1 Mayıs 2009 – 31 Temmuz 2009 tarihleri arasında Mastercard BayPasso Oyununu oynayarak en yüksek skoru gerçekleştirecek...
  3. Tuborgpong oyunu oyna kazan ( 19 Temmuz 2009 | Firma Kampanyaları )

1.ye Sony Playstation 3 2.ye Sony PSP 3.ye Aplle iPod Nano 8GB Tuborg tarafından Tuborg Pong adresinde düzenlenen yarışmaya katılarak dereceye girenler muhteşem hediyeler kazanma şansı yakalıyor... Bu web sitesi ("Site") Bimpaş Bira...
  4. Pembe Apple ipod nano ( 15 Ekim 2010 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

4 gb 4.nesil. Kızım için almıştık. Çok az kullanıldı. Şarz cihazı kullaklıkla beraber. Üzerinde orjinal şeffaf kılıfı var. Faturası mevcuttur. Fiyatı 150 düşünüyorum. Gayet temiz ve hiç bir arızası yok. Tel:538.238 22 00
  5. Tek maç oyna kazan :) ( 3 Mart 2012 | İddaa Kuponları, Tahminler )

değerli maxicep üyeleri iddaa da bu hafta çok cazip maçlar var özellikle tek maçlar çok kazandırıyor :) ben tercihimi ingiltere derbisinden yana kullandım ve 402 maç kodlu Tottenham v Manchester Utd maçına 2 den 2 bastım 50 tl 155 liraya...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 22:09:20