batarya patlar mı?

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında Kingmortall tarafından paylaşıldı. Okunma: 5546 | Cevaplanma: 17

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar. ben bir n73 me kullanıcıyım pil şişti ve video izlerken ısınıyo sizce patlarmı
  2. o zaman yeni pil al. patlayacak olan pilde yedek kulübesinde otursun.
  3. pil çok ısınırsa patlar ama hiç patladığını duymadım..o pil ölmüş yeni pil al ve telefonuna en son versiyonu yükle..hafıza kartını temizleyip antivirüs kur..
  4. patlar :ehe
  5. vay be bi pil şişmesine yapılan önerilere bak ! Sanırım bir daha pili şişmez :D :ehe
  6. antivirus var abi son versiyonunu yükledim zatn orjinal bataryada 50 lira diyo :hmmm
  7. pil patlar daha önce patladığı duydum şişmesi patlıcak demek olmayabilir ama pilin öldüğüne işarettir. Benimkide şişmişti.patlamadı ama ömrü azaldı...
  8. kardeşim yaşamadıysan bilemezsin..virüs aşırı ısındırıyor..
  9. ilginç bi bilgi saol nadir abi bilmiyodum virüsün ısındırdığını...
  10. Yaşamadım.Öyleyse bilmiyorum...Çok özür dilerim.
  11. nadir abi doğru söylüyor virüs telefonun işlem yapmasını sağlıyo bu yüzden ısınabilir.fakat javalarda bunun tek açıklaması bataryanın bozulmasıdır. Sonuçta java virüs yok
  12. patlar hatta bazı prof.ler 42 derece üstü sıcak havalarda telefonu cebinizde taşımayın yada kapatın diyorlar.ama gerçekmi bilemiyorum.
  13. Pil Patlama haberi bir ara çok modaydı medyada. Evet pil patlar ve senin pilin artık emekli olmak istiyor. Yeni bir pil al 50 Liranın lafını yapma burada telefonun ve ondan da öte senin canın söz konusu. 50 Lira zaten birkaç günde harcadığımız para ;)
  14. Benim 5800'ım da pili çok ısınıyor. Çok servise gitti ve bir hata olduğunu düşünüyorum. Mesela telefonda biriyle konuşuyorum. 10 dk konuşunca feci ısınıyor. Müzik dinleyince, ya da video izleyince..
  15. yaw değiştirdim 10 15 dakikada şarz oluyo :ehe
  16. orjinal bir pille değiştirmen sağlığın açısından yararlı olur bence:islik
  17. para bulayım onuda yapıcam :)
  18. patlar
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. batarya neden patlar

,
  2. batarya kaç derece olduğunda şişer

,