Başınızdan Geçen Korkunç Ya da İlginç Olayları Anlatın

Konu, 'Garip ve İlginç Olaylar' kısmında d€rVish tarafından paylaşıldı. Okunma: 2575 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Başınızdan Geçen Korkunç Ya da İlginç Olayları Anlatın

< Resmi açmak için tıklayın >
    bir gün benim sinirlerimi çok bozan biri vardı ona zarar vermeye gidiyordum kaç sene bildiğim eve doğru yürüdüm kapılarını çaldım babası çıktı oğlum istanbulda dedi evet ii hatrlıorum ertesi gün antreman alnında zarar verceğim kişinin babası geldi amcacım erkan hala istanbuldamı dedim adam nedese ne istanbulu oğlum bugün erkan hasta raporunu getirdim dedi.. ben dedim amcacım dün ben geldim evinize siz kapıyı açtınız erkanın istanbulda olduğunu söylediniz dedim babası oğlum saçmalama dün ben oğlumun başında hastanede yatıordum dedi... o günden sonra erkanla çok sıkı bir arkadaşlığımız oldu yani erkanı allah korudu yoksa onun yüzünden ben hapishanede oda belki sakat yada mezarda olcaktı yani ikimizide allh korudu

Not: bu bnim hikayem değil

Yazan: d€rVish

Başınızdan Geçen Korkunç Ya da İlginç Olayları Anlatın konusuna benzer içerikler

1. Askerde Başımdan Geçen İlginç Bir Olay... ( 15 Kasım 2009 | Garip ve İlginç Olaylar )

Yıl 1999..İzmir Yenifoçada acemi birliğini tamamladıktan sonra Elazığın bir ilçesine komando bölüğünde başladık usta birliğine 3 ay olmuştu geleli alışmıştık artık ufak tefek taciz ateşleri dışında pek olayla karşılaşmamıştık derken yeni bir...
  2. Peygamber efendimiz(sav) başından geçen ilginç bir olay ( 1 Eylül 2010 | Genel Dini Konular ve Sohbet )

Peygamberimizin sahabelerinden biri; bir akşam hurma çalan bir hırsızı yakalar ve 'seni Allah'ın resulûne götüreceğim der'. Adam yalvarmaya başlar ve 'çoluk çoçuğum aç onlar için çalmak istedim beni ne olur bırak' deyince sahabe dayanamaz...
  3. Başımdan Geçen İlginç Olay ( 28 Temmuz 2012 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

Başımdan bela eksik olmayan bir adamım ne yazıkki. Parkta arkadaşlarımı, kuzenimi ve kız arkadaşımı topladım. Kuzenimle ben gitar çalıyoduk. Birden bi kapkaççının bi çantayla bize doğru koştuğunu gördüm. Tabi elimde gitar vardı. Adamın kafasına...
  4. Başınızdan Geçen Garip ve İlginç Olayları Bu Başlık Altında Anlatın. ( 13 Mart 2013 | Garip ve İlginç Olaylar )

Evet başlıkta da belirttiğim gibi başınızdan geçen garip ve ilginç olayları bu başlık altında anlatın.
  5. Başı Korkunç Sonu Komik.. İlginç Bir Olay. ( 15 Mart 2013 | Garip ve İlginç Olaylar )

Bu Olay Kayseri'nin Bünyan Ilçesi'nde Yasanmıştır. Olay Alfred Hitchcock'un Meshur Korku Filmlerini Bile Çok Gerilerde Bırakacak Kadar Tüyler Ürpertici. Gece Bindiğiniz Otomobilde Direksiyonda Kimse Yoksa Ne Yapardınız? Kendisi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 5:33:19