Barçanın maçı var

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Barçanın maçı var
@Byhaydar 'ım akşama maçımız var skor tahmini istiyorum senden :) bence 1-5

• Beğen
Tepkiler: Byhaydar

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
öncelikle acun reisden Allah razı olsun. laventeyi ligde deviremedik lakin çok poz. kaçırdık yani maçı alıcaz gibi skor 3-0

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle acun reisden Allah razı olsun. laventeyi ligde deviremedik lakin çok poz. kaçırdık yani maçı alıcaz gibi skor 3-0
Aynen ha acun sağolsun ne kadar sevmesemde :) Gerçi bisskey varda tv8de onu kırması basit ve yasal :)
Hem levanteye zaten ilk lig maçında 7 atmıştık sanırım onlara :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
doğrudurda geçen hafta 1-1 kaldık bu levanteden bişey anlamıyorum adamlar geçen sezon şampiyonluğa oynuyorlardı bu sene tıs. teknik hocaları iyi ama severim. barçalarızya deplasmandayız dimi

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
evet deplasman messi ve neymar bi birlikte oynayamadı ya yoksa messi maçlarda daha rahat olacak

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
ben bu maça messi neymar ikilisiyle çıkıcağını sanmıyorum martinonun en azında biri yedekte kalır. bakalım viva barça

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
neymar sakatlandı la baya yok o diye hatırlıyom :( ama dediğin gibi viva barça :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
bilmiyordum neymarın olayını neyse iyi olur belkide klasik bir barça izleriz altyapından gelenler ve uzun zamandır takımda olanlar.

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
belki de :tebessüm:

anılbaran

anılbaran

Üye
Tek yol yozgatspor :cool:

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Haydarım golü gördün mü :kop2:Haydar sen attığı farkı bende yediği gol sayısını tutturdum :kop: @Byhaydar

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
o değilde messinin asistleri mest etti

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-