Bankalarda Öğrenci Hesabı Açmak

Konu, 'Webmaster' kısmında Webmaster tarafından paylaşıldı. Okunma: 143 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bankalarda Öğrenci Hesabı Açmak

Arkadaşlar Hesapta Kesinti olmaması için öğrenci hesabı açıyım duyorum fakat hangi bankaların öğrenci hesapları mevcuttur ve avantajları nelerdir.kesinti vs. hakkında bilgisi olan arkadaşlardan...

Kaynak ...

Yazan: Webmaster

Bankalarda Öğrenci Hesabı Açmak konusuna benzer içerikler

1. Banka Hesabı

sahibindende birşey satıyorum ve getle satmak istiyorum bunun için banka hesabımı gerek ? 17 yaşında öğrenciyim. Donanım haberde okumustum galiba yıllık ücret kesmeyen normal bir banka hesabı açmak istiyorum ama hiçbir fikrim yok yardımcı...
  2. banka hesabı açmak istiyorum

Birikimlerimi elimde tutmam zor oluyor bunları bir banka hesabında biriktirmek istiyorum bir arkadaşım ziraat bankasında hesap açmış kart ücreti falan yok dedi fakat internette 10 tl ücret kestiklerini öğrendim kart ücreti falan kesmeyen banka...
  3. banka hesabı açmak

banka hesabı açacam üniversiteye başlıcam. para gönderme filan zorluk oolmasın diye.neyse konuya dönelim banka hesabı açmak için neler gerekli ?
  4. Banka hesabı

Kardeşlerim. Ben öğrenciyim ve 17 yaşımdayım. Ben banka hesabı açmak istiyorum. Benim için kumbara gibi olacak ama yani faizsiz olacak. Içine para yatırınca lazım olunca geri çekeceğim. Varmı bunun için bi çözüm? Alabilir mıyım hesap? Bi öğrenci...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
08 Temmuz 2015 Çarşamba - 1:13:39