BANA ÖZEL KAMPANYA 10 tl üzeri yükle 500MB Hediye

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
BANA ÖZEL KAMPANYA 10 tl üzeri yükle 500MB Hediye
Arkadaslar bana mesaj geldi vodafone den size özel diye 10 tl ve üzeri yükleme yapın 500MB Hediye diye ben eski cepnet 100mb kullanıyorum cepnetim iptal olurmu ,500mb adil kullanıma eklenirmi 100+500=600mb dan sonra hız 96kbp mi düser yoksa 100mb dan sonramı cepnetin yenilenme tarihi 04 01 1013 saat 20 40 da yüklemeyi 20 30 da yapsam ne olur ?

- - - Eklendi - - -

yardım eden yokmu

- - - Eklendi - - -

Bana cevap verin arkadaslar

bilge_adam

bilge_adam

Üye
cepnetin iptal olmaz. Normal ekstra olur o 500 mb. Veri indirmelerin 500 mb gider normal internet kullanımın 100 mb dan gider. Daha sonra 500 bitince eski düzen devam

komando04

komando04

Üye
bize gelmedi

mecitusta01

Üye
hiç sorma

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
mecitusta neden sormayalım .OZEL yaz 5005 ücretsiz yolla kriterlere uygunsan vodafone size özel teklifler gelir uyguyorsanız yanlıs mesaj gönderdiniz yada tanımlanamıyor diye cevap gelir bence deneyin

bilge_adam

bilge_adam

Üye
mecitusta neden sormayalım .OZEL yaz 5005 ücretsiz yolla kriterlere uygunsan vodafone size özel teklifler gelir uyguyorsanız yanlıs mesaj gönderdiniz yada tanımlanamıyor diye cevap gelir bence deneyin

valla kardeşim o kriterlere uyguluktan değil. Herkese yapmamak için bazılarına geçerli sayıyor.

Bak bana gelen mesaj.
Degerli abonemiz, isleminiz gerceklestirilememektedir. Vodafone

plusnettr

plusnettr

Üye
cepnetin iptal olmaz. Normal ekstra olur o 500 mb. Veri indirmelerin 500 mb gider normal internet kullanımın 100 mb dan gider. Daha sonra 500 bitince eski düzen devam

Normal internet kullanırken veri indirmiyor değil mi?
Buna nasıl inanır insan ya

bilge_adam

bilge_adam

Üye
Normal internet kullanırken veri indirmiyor değil mi?
Buna nasıl inanır insan ya

normal internet kullanırken veri indirmiyor mu hayır indirmiyor internette gezinmenin yazışmaların karşılığı olarak düşüyor. Veri indirmek demek resim müzik video uygulama vb gibi uygulamaları telefonuna almak demektir. Bilgisayar içinde geçerlidir bu. Bu arada sana arkadaşların çok bilmiş mi diyor

plusnettr

plusnettr

Üye
normal internet kullanırken veri indirmiyor mu hayır indirmiyor internette gezinmenin yazışmaların karşılığı olarak düşüyor. Veri indirmek demek resim müzik video uygulama vb gibi uygulamaları telefonuna almak demektir. Bilgisayar içinde geçerlidir bu. Bu arada sana arkadaşların çok bilmiş mi diyor

Cahil avcısı diyorlar bana. Hatta çok bilmişleri de avlıyorum.
Internet üzerinde yaptığın her işlem data olarak yani veri indirme ve gönderme olarak yapılıyor. Yani hepsi birer veri indirimi ve gönderimi oluyor. Tabi bunu cahiller bilmiyor. Nick de tam ironi olmuş.

bilge_adam

bilge_adam

Üye
Cahil avcısı diyorlar bana. Hatta çok bilmişleri de avlıyorum.
Internet üzerinde yaptığın her işlem data olarak yani veri indirme ve gönderme olarak yapılıyor. Yani hepsi birer veri indirimi ve gönderimi oluyor. Tabi bunu cahiller bilmiyor. Nick de tam ironi olmuş.

benim nick senin gibi egoist insanların anlamayacağı şekilde anlaşılır. Birşeyi bilmeyen ve öğrenmek isteyenlere biliyorsam bilge adam olur biliyor olur. Senin gibi cahil bencil insanlara karşı ise bilge adam erdem adam olur. 1 olur 2 olur sonu hüsran olur. Bu arada sana internette yanlış söylüyorlarmış bencil diyeceklermiş kendini öven diyeceklermiş. Neyse seninle laf yarışına giripte seviyemi düşürmeyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...