Bana kendini anlat !

Sponsorlu Bağlantılar

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
Bana kendini anlat !
Slm öncelikle herkese
İsmim Esra.23 yaşındayım.eczacıbaşında hemşireyim.Yarışmaya Gebzeden katılıyorum,yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum diye iğrenç espriler yapıp cıvıtmayım.Aslında ben kendimle ilgili kötü şeyleri pek kabul etmem ama dengesiz bi ruh haline sahip olduğum için sanırım bu gün yazmak istedim.Çatlağın önde gideniyimdir. Aklıma ne gelirse hemen söylerim.konuşmayı çok severim.çok çabuk parlarım ama hemen unuturum ve yapıp söylediklerimden pişman olurum.Hayatıma yeni giren insanları keşfetmeye çalışmak hep çok keyifli gelmiştir.Kolay kolay hayır diyemem.Sürekli gülerim ve bu durum bazen zor durumda bırakır Meyve yemeyi çok severim.Evde internetin başına oturmam çünkü orası benim mabedim gibidir,sadece kendimle ilgilenmek isterim..hastalandığımda çok ağır atlatırım ve hiç çekilmem..anneme çok düşkünümdür.cüzdanımı hep evde unuturum aşka inancım yoktur!bencilimdir.Dışarı çıkarken yanlız olmaktan nefret ederim..Ve yine dışarı çıkarken müzik dinleyebileceğim bi cihaz mutlaka yanımda olmalı ve şarjı dolu olmalıdır.Garantici ve sabırsızımdır.Bi iş verildiyse hemen yapılıp bitirilmesi gerektiğini düşünür,bunu savunur ve öyle yapmaya çalışırım....
Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.yeterlidir sanırım
hadi bakalımirazda sizi tanıyalım mı?

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva ve ebuş...

KenJ!

KenJ!

Üye
hiçbişey anlamadım ama galiba saçmalamasyon özet geçiverirmisin

• Beğen
Tepkiler: technoshark
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
geçemem..onlar özetiydi zaten.

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
tanışma merasimi yapacagız anlamadım.

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
öölede olabilir kendinizdeki ne biliyim sevdiğiniz yada sevmediğiniz özellikleride yazabilirsiniz...

Buraxlive

Buraxlive

Üye
benimle tanışmak mı istiyosun ?

anılbaran

anılbaran

Üye
ya anlatıyım dıcem ama uşenyom :D

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Her insan kendisiyle yüzleşecek cesarete sahip değildir.

• Beğen
Tepkiler: sakaryam54500 ve vapur dumanı
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
Her insan kendisiyle yüzleşecek cesarete sahip değildir.
aslında bakmayın bende bunları kolay kolay itiraf edemem ama bu forumda bu güne kadar hiç yalan söylemedim ve hiç olmadığım gibi davranmadım.bence hakediyor....

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Değişken bir kişiliğim vardır sanırım burcumdan ötürü.. aynı anda 5 ayrı konuyu birden düşünebilirim bu da konsantrasyon sorunumun en önde gelen sebebi.. Gevezeyimdir :D Şıpsevdi bir insanım çok kolay aşık olur çok zor bırakırım bu yüzdende çok üzülürüm.. Beni çözebilen sayılı kişi vardır diğer insanlar yaptığım işlere akıl sır erdiremezler ya da s*alak olduğumu düşünürler.. Üretken biriyim aklımda sürekli bir proje vardır zaman öldürmek için herşeyi yapabilirim (ısıtıcısı bozulan saç kurutma makinesinin fanını söküp ona özel bir kap yapıp pc min şarj aleti sayesinde çalıştırarak serinlemek gibi.. ) daha çok şey varda onlarda bana kalsın :D onların haricinde bu kadar geldi aklıma :D kendimi rahatlamış hissettim nedense arada yüzleşiyim bari kendimle :)

• Beğen
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Muhakka seninde sakladığın bazı gerçeklerin vardır. Aynaya baktığında kendinden bile sakladığın, kimsenin bilmemesi gerek gerçekler mutlaka vardır.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Kendisinden bahsedip kendisni anlatan aslında nasıl bir kişi olmak istedigini anlatmış olur Kötü yanlarını sansürler iyi tarafını öne çıkartır.

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
Değişken bir kişiliğim vardır sanırım burcumdan ötürü.. aynı anda 5 ayrı konuyu birden düşünebilirim bu da konsantrasyon sorunumun en önde gelen sebebi.. Gevezeyimdir :D Şıpsevdi bir insanım çok kolay aşık olur çok zor bırakırım bu yüzdende çok üzülürüm.. Beni çözebilen sayılı kişi vardır diğer insanlar yaptığım işlere akıl sır erdiremezler ya da s*alak olduğumu düşünürler.. Üretken biriyim aklımda sürekli bir proje vardır zaman öldürmek için herşeyi yapabilirim (ısıtıcısı bozulan saç kurutma makinesinin fanını söküp ona özel bir kap yapıp pc min şarj aleti sayesinde çalıştırarak serinlemek gibi.. ) daha çok şey varda onlarda bana kalsın :D onların haricinde bu kadar geldi aklıma :D kendimi rahatlamış hissettim nedense arada yüzleşiyim bari kendimle :)
öncelikle çok teşekkür ederim ve bayıldım yazına cidden.Çok güldüm..İcatlarından ötürüde seni tebrik etmeden geçemiycem ama bu kadarla kalmamalı bence devamını bekliyoruz :d:

----------Eklendi @ 22:03:13 ---------- Yazıldı @ 22:02:21 ----------

Muhakka seninde sakladığın bazı gerçeklerin vardır. Aynaya baktığında kendinden bile sakladığın, kimsenin bilmemesi gerek gerçekler mutlaka vardır.
tabiki var hatta inkar ettiklerim bile ama kendime itiraf edersem söz burdada yazarım :)

• Beğen
Tepkiler: Şehriyar

pelın_

hımm:)
başlıyrum
adım pelin herkes bılıyo sanırım 22 yaşındayım yanlız kalmaktan nefret ederim...
sıcak kanlıyıdır öle herkese güvenme gibi lanet bi huyum vardır.Hayır demiyi pek beceremiyorum sanırım zaten ne geliyosa başıma bundan dolayı geiliyo :):)
Çok çabuk ağlarım hatta sinirlendigimde vurup kıranlardan diyilde oturum ağlayanlardanım
:)
herkes bende dahil bu huyumdan efret ederım
Evcimen bi yapım var ewde kimse olmasın tek başım kalıyım senelerce cıkmaya bilirim :)
Aslında çok sakin olmamakla beraber çok sinirlide diyılımdır :) orta şeker diyelım
kin tutmam affetmeyı severım...
alışveriş yapmaktan nefret ederim topuklu ayakkabı harıç tabi:):)
bukadar şimdılık
bide aşk hayatmda hep vardır sonuna kadar ınanırım her nekadar 5 senlık sevgılımden ayrıldıktan sonra buna ınanmamaya başladıysamda aşk hep var esra sana inat

• Beğen
By_Casparov

By_Casparov

Üye
bnde mi yazsam ki? :aha:

• Beğen
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
hımm:)
başlıyrum
adım pelin herkes bılıyo sanırım 22 yaşındayım yanlız kalmaktan nefret ederim...
sıcak kanlıyıdır öle herkese güvenme gibi lanet bi huyum vardır.Hayır demiyi pek beceremiyorum sanırım zaten ne geliyosa başıma bundan dolayı geiliyo :):)
Çok çabuk ağlarım hatta sinirlendigimde vurup kıranlardan diyilde oturum ağlayanlardanım
:)
herkes bende dahil bu huyumdan efret ederım
Evcimen bi yapım var ewde kimse olmasın tek başım kalıyım senelerce cıkmaya bilirim :)
Aslında çok sakin olmamakla beraber çok sinirlide diyılımdır :) orta şeker diyelım
kin tutmam affetmeyı severım...
alışveriş yapmaktan nefret ederim topuklu ayakkabı harıç tabi:):)
bukadar şimdılık
topuklu ayakkabı merakın düşündüğüm yerdenmi geliyor tatlım?

----------Eklendi @ 22:09:26 ---------- Yazıldı @ 22:09:01 ----------

bnde mi yazsam ki? :aha:
bence yaz iyi geliyo...

pelın_

yok yerden bitme dıyılım sadece sevıyorum

cargo3230

cargo3230

Üye
Ben cesaret edemedim çok mu çamurum ne :hmmm

• Beğen

Üst Alt