bakiye bulunmasada

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında aspar12 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2239 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bakiye bulunmasada

bakiye bulunmasada aveada müşteri hizmetleri aranıyormu acaba.?
    ağustos 20 de bakiyem sıfırlandı hediye dakikalarim bitince ekim ayının 14 de 20tl yükledim bi anda 7 tl hatımdan kesildi hemen avea müşteri hizmetlerinin aradım nedenin sordum şu cevabı aldım :
    -25 ağustosda müşteri hizmetilerini aramışım ve 3g hoşgeldiniz diye tarife satın almısım bu nedenle pakete abone olmusum ondan kesilmiş .dedi
    halbu ki daha önce dediğim gibi 20 ağustosta bakiyem sıfırlanmış , ben bakiyesiz nasıl müşteri hizmetlerini aramışım nasıl bakiyesiz o tarifeyi satın almısım diye sordum yine şu cevabı aldım :
    - değerli müşterimiz bakiyeniz bulunmasada ARA SIRA müşteri hizmetlerini arıyabiliyorsunuz paketi ilk sefer diye ücretsiz.dedi
    bende biraz sert çıktım o tarihte benim bakiye yok diyorum olsun diyor ARA SIRA arıyabilirsiniz diyor . s.r.f.s.z.l.r

Yazan: aspar12

bakiye bulunmasada konusuna benzer içerikler

1. Baki (1526 - .... ) ( 23 Nisan 2009 | Biyografi Bölümü )

Baki (1526 - .... ) Asıl adı Mahmut Abdülbaki olan divan şairi Baki, 1526 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Fatih Camii müezzinlerindendi. Çocukluğunda saraç çıraklığına devam ettiyse de okumak istediği için medreselere devam etmiş, eğitimini...
  2. Heryöne+Minipaket Bakiye Sorgulama? ( 1 Ağustos 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Heryöne+Minipaket Bakiye Sorgulama nın kodunu biliyormusunuz arkdaşlar..
  3. eksi bakiye? ( 28 Ağustos 2012 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

benim bakiye -6'da başka operatöre geçip ardından tekrar vodafone'a geçsem silinir mi acep bilgisi olan var mı :hmmm :D
  4. bakiye ( 5 Eylül 2012 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

türkselde eksiye düşmesi bakiyenin
  5. Yavuz Bülent Bakiler Kimdir? ( 23 Şubat 2013 | Biyografi Bölümü )

Yavuz Bülent BAKİLER: (1936- ) 23 Nisan 1936'da Sivas’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Sivas'ta tamamladı. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'den mezun oldu. Bir süre Ankara Televizyonu ve Ankara Radyosu'nda çalıştı. Kültür...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 11:39:02