Bak gör ve şaşır

Konu, 'Mizah - Eğlence - Fıkra' kısmında rapci_cariye tarafından paylaşıldı. Okunma: 57975 | Cevaplanma: 28

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bak gör ve şaşır

< Resmi açmak için tıklayın >

Siyah noktalari sayin bakalim :)

Ortadaki siyah noktaya odaklanin ve kafanizi ileri geri hareket ettirin ... :)

Ortadaki siyah noktaya dikkatle konsantre olun, bir sure sonra gri sis tum resmi kaplayacak İNANILMAZ AMMA GERÇEK...

Mor sekiller mukemmel birer kare ... ister inanin, ister inanmayin :)

:D

Yazan: rapci_cariye
  2. < Resmi açmak için tıklayın >

Resmin ortasindaki 3 noktaya dikkatle konsantre olun ve gozunuzu 45 saniye boyunca resme odaklayin. Sure dolunca gozunuzu sikica kapayin WEE gördüklerınıze siz bile ınanamaycaksınız
    MaNyAk 1 sEE yAwJ :D

Resmin solundaki ampul&#39;a konsantre olun ve 45 saniye sonra gozunuzu resmin sag tarafindaki beyaz alana kaydirin ... Ampul yandi mi :)

Gozunuzu hayaletin gozleri arasina odaklayin ve hic ayirmadan 45 saniye boyunca dikkatle bakin. Sonra hizla bakişlarinizi soldaki şato&#39;ya cevirin. Ne o? Hayalet şato&#39;ya girdi mi yoksa? :)

3. süperler yaaaaaaaaaa. hele şu üstteki varya 2. şekil kafayı sağa sola sallamak o süperdi cidden. ellerine sağlık ;;)

4. 1 ŞEE diil gartesş&#33;&#33;&#33; :)

5. eywallah...

6. eywallah sağolasın....

7. hımmmmm güsel&#33;&#33;&#33;

8. endoplazmik kardeş seninkide baya güzelmiş yaaa. valla ellerinize emeğinize sağlık süperler ;;)

9. hepsi birbirinden guzel saolun arkadaslar :artı: endoplazmix kardes senin resim bana kafayı yedirdi ya :wacko: :wacko:

10. daha once verılmıstı bazıları ve ılk arkadasın resımler gozukmuyo...

11. sarı laci olan supermis..

12. o ampul nedır ole yaw kafayı yıyecektım... :D

13. ortadaki siyah nokta olan superdi.. tebrik ederim rapci_cariye emeklerin için..

14. 1 şeee diil baba :D

15. :artı: güzel seyler eline saglık rapcı kardes.. ;;)

16. Birinci,ikinci resimler ve endoplazmix&#39;in eklediği resim süper.. ;;)

17. en ustten 3. resimde bişe olmadı ben de ama dierleri super tesekkurler:))

18. onu ben de beceremedim :D

19. ;;) güzel vede ilginç eline saglık :artı:

Bak gör ve şaşır konusuna benzer içerikler

1. "Fenerbahçe Kadrosunu görünce şaşırdım" ( 23 Şubat 2008 | Fenerbahçe )

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Fenerbahçe'nin kadrosunu görünce şaşırdığını belirterek, "İlk yarıda yaptığımız değişikliklerle rakibimize üstünlük sağladık ve kazandık" dedi. Aybaba, Fenerbahçe'nin yedeklerden kurulu bir...
  2. Yaşınıza ve cildinizin tipine göre bakım ( 12 Haziran 2010 | Makyaj - Saç - Cilt Bakım )

Uykusuzluk hava kirliliği ve stresin cildinize etkileri karşısında doğru ve sürekli bir cilt bakımı... Cildinizi hırpalayan pek çok etken var. Uykusuzluk hava kirliliği ve stresin cildinize etkileri karşısında doğru ve sürekli bir...
  3. Tuz Gölü'nde Şaşırtan Görüntü! ( 9 Eylül 2011 | Haber Köşesi )

[IMG] Artemia'lar Tuz Gölü'nü kırmızıya boyadı. Artemia'nın ölümü ile oluşan asitler buharlaşmaya neden oluyor. Bu da bembeyaz Tuz Gölünün rengini kırmızıya dönüştürüyor. A sınıfı sulak alanlar içerisinde yer alan Tuz Gölü, tuz üretiminin...
  4. Mağazaya Baktım ve Ne Göreyim!!! ( 14 Mayıs 2012 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

malesef arkadaşlar mağazada hiç bişi göremiyorum her zamanki gibi ve yeni oyunda yok :/
  5. Köy Mezarlığında Şaşırtan Görüntü ( 10 Temmuz 2012 | Garip ve İlginç Olaylar )

SAKARYA'nın Taraklı İlçesi'nde geçen Ramazan bayramı arifesinde yakınlarının mezarını ziyarete giden bir ailenin gündüz saatlerinde cep telefonu ile çektiği belirtilen görüntüler izleyenleri şaşırttı. 2 dakikalık görüntülerde mezarlıkta beliren...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 8:23:17