bağlantı sorunu..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mining-

Üye
    Konu Sahibi
bağlantı sorunu..
arkadaşlar wifi ile nete girerken sorun yok ama mobil veriyle girerken yukarda uyarı çıkıyo bağlanılamadı bağlantı yok diye.Bunun bi çözümü var mi acaba?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
ilk kez mi bağlanıyorsun?/operatör ayarlarını almış mıydın?

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
arkadaşlar wifi ile nete girerken sorun yok ama mobil veriyle girerken yukarda uyarı çıkıyo bağlanılamadı bağlantı yok diye.Bunun bi çözümü var mi acaba?

Offf YAAA ARKADAŞLAR AYNI SORUN BENDEDE VAR. MOBİL VERİ KULLANMAK İSTEYINCE BAĞLANTI YOK DİYOR. C6-01 Belle Turkcell

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
quickoffice kurulu mu

tempestshine

tempestshine

Üye
Bağlantı ayarlarından da kaynaklabilir.Bağlantı ayarlarını almadıysan ya da sildiysen giremezsin.Örneğin benim telefon mobil veriyi kendi kendine açıyor.ama hiçbir zaman bağlanamıyor.çünkü ayarlar yok :)

23palulu23

23palulu23

Üye
bende de buna benzer sorun var. Mesala bazen youtube hd uygulamasına girerken wifi açık ve bağlı olduğum halde mobil veriden girmek istiyor ama bende de mobil veri kapalı olduğu için giremiyor . BÖYLE PROGRAMLARIN BAĞLANTI AYARI DA OLMADIĞI İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR SORUN.

gece__kuşu

gece__kuşu

Üye
bende de buna benzer sorun var. Mesala bazen youtube hd uygulamasına girerken wifi açık ve bağlı olduğum halde mobil veriden girmek istiyor ama bende de mobil veri kapalı olduğu için giremiyor . BÖYLE PROGRAMLARIN BAĞLANTI AYARI DA OLMADIĞI İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR SORUN.

bağlantı önceliğini wifi olarak seçeceksin telefondaki bağlantı ayarlarından o zaman o sorun ortadan kalkar

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
quickofficeyi kaldırdım ama yinede olmadı:(

gece__kuşu

gece__kuşu

Üye

Offf YAAA ARKADAŞLAR AYNI SORUN BENDEDE VAR. MOBİL VERİ KULLANMAK İSTEYINCE BAĞLANTI YOK DİYOR. C6-01 Belle Turkcell

o sorun Bazen bendede oluyor telefonu restart yapınca düzeliyor.
Sende istersen fabrika ayarlarına dönüp internet ayarlarınıda tekrar al belki düzelir

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
kardeşim operatör ayarlarını tekrar al Türkcell'den.

deneyeceğim umarım olur. Daha yeni bir virüs olayı atlattım. Belki operatör ayarlarıda gitmiştir

- - - Eklendi - - -

o sorun Bazen bendede oluyor telefonu restart yapınca düzeliyor.
Sende istersen fabrika ayarlarına dönüp internet ayarlarınıda tekrar al belki düzelir

restartı ve fabrika ayarlarını denedim olmuyor:(

mining-

Üye
    Konu Sahibi
operatör ayarlarını istedim kaydettim sorun çözüldü arkadaşlar.Teşekkürler

23palulu23

23palulu23

Üye
ben de zaten öncelik wifi ağı ama yine de sorun çıkartıyor fakat reset atınca telefona düzeliyor.

mining-

Üye
    Konu Sahibi
Şimdide wifi ile bağlanamıyorum.mobil veriden bağlanıyor sadece

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
23palulu23

23palulu23

Üye
format iyidir :D

mining-

Üye
    Konu Sahibi
format candır:) soft format attım sorun düzeldi:)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
geçmiş olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt