1. Büyük acı ve üzüntü yaşadığımız dünkü terörist saldırı ve kaybettiğimiz Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın bugün düzenlenecek cenaze törenine saygı nedeniyle maxicep mecralarında 1 Nisan şakalarına yer vermeyeceğimizi duyurmak istedik. Üyelerimiz bu konuda paylaşım yapmak isterlerse onlara da saygı duyacağımızı belirtmek isteriz. Anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Bu vesile ile Mehmet Selim Kiraz'ın ailesine ve yüce Türk milletine tekrar başsağlığı dileriz. Maxicep

Badoo Üye Ol Badoo Nasıl Üye Olunur Badoya Üye Olmak Badoo Üyelik

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 15609 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Badoo Üye Ol Badoo Nasıl Üye Olunur Badoya Üye Olmak Badoo Üyelik
  Son günlerde bir Badoo çılgınlığı aldı başını gidiyor , bende sizlere Badoo nedir? Biraz anlatayım istedim…
  Badoo ile tanışmam aslında çok uzun bir sürece dayanmıyor yaklaşık 1 ay kadar önce facebook’da bir arkadaşımın özelden link atması ile başladı olay, Badoo ya girip üye oldum olmaz olaydım , çünkü bir hastalık gibi insanı pençesi altına alıveriyor Badoo.
  Esas amaç birbirinin resmine puan vermek olan Badoo biraz kar amaçlı kurulmuş ama çok kalabalık hatta facebook’un tahtını elinden alabilecek bir site durumunda.
  Kısaca Badoo’da Neler Yapabiliyoruz?
  -Yeni arkadaşlar edinebiliyoruz
  -Resimlerimizi yükleyip puanlamaya sunabiliyor, yorumlar alabiliyoruz
  -Videolarımızı yükleyip yorumlar alabiliyoruz
  -Eşimize dostumuza özel mesajlar yollayıp ( ki mesajlaşma gayet hoş flash tabanlı ) mesajlar alarak sohbet edebiliyoruz
  -Hoşlandığımız kişilere hediyeler yollayabiliyor bizden hoşlananlardan hediyeler alabiliyoruz
  -Yüklemiş olduğumuz resimleri embed kodları ile sitelere ekleyebiliyoruzDaha aklıma gelmeyen birkaç özellik daha var…
  Peki Niye Kar Amaçlı Kurulmuş Dedim?
  Badoo’da bazı olaylar var mesela profilini birinci sıraya yükselt işte tam burada sizden sms istiyor ve bu sms 8 kısa mesaj/16 kontör olduğu yazıyor ancak denememde 2 kontör aldı Badoo tabi bu sizde de öyle olacak anlamına gelmiyor, ayrıca yine resmimi buraya ekle ( beni buraya koy ) diye bir bölüm mevcut ve yine aynı sonuç bizden 8 kısa mesaj/16 kontör istiyor Badoo bunun dışında tabiki hediye vermek de Badoo’da 8 kısa mesaj/16 kontör işte bu sebeble kar amacı güdüyor ama sitede hiç bir reklam bulunmaması ( özellikle facebook’da profillerde çıkan abuk subuk reklamlardan sonra ) bence bu kontör olayına değer dedirtiyor ( tabi arkadaşlık sitelerin de bulunup orda abuk subuk kişilerle tanışmak için yanıp tutuşuyorsanız ).
  Kısaca : Girip üye olmayın olursanız zamanınızın çok büyük bir bölümünü harcayabilir Badoo çılgınlığına kapılabilirsiniz…
  Alıntıdır


   
  Yazan: Dogus Pertez
 2. facebook gibi kısaca.
   
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
02 Nisan 2015 Perşembe - 0:17:07
android oyunlar