Bada güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ikslarç

Üye
    Konu Sahibi
Bada güncelleme
Arkadaşalar Bada güncelleme sırasında hata oluştu iptal işlemi yapıp telefonu PC'den çıkardıktan sonra telefonum açılmaz oldu. Telefon ekranında telefon ile PC arasında kesik bağlantı işareti var. Artık açamıyorum sorunumun ne olduğu ve çözümü hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun, çok sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: crazy82

manyakof

Üye
telefonu servise götürüp ücretsiz yazılım yükletmen gerekiyor sistem çökmüş

kirfanul

Üye
hiç uğraşma servise götür yazılım yüklesinler benimde başıma geldi servise gidip çözdüm

genckamyoncu

Üye
Kies ile güncelleme yapınca bu sorun hep oluyor.
Multiloader programı ile Komple yazılım içeren bir paketi internetten bul ve telefonuna yüklemen gerekiyor. 350mb civarında oluyor bu paketler. Sorun düzelir. Servise verirsen en az 10 gün telefonsuz kalırsın.
Serviste sonuçta aynı şeyi yapıyor.

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
servise gotur kardes

tanseher

Üye
Bendede aynı sorun oldu alalı 1 ay olmadı servis yeni telefon talebinde bulunmuş cevap bekliyoruz :))

yalniz62

Üye
servise gerek yok
Telefonunuzu Kurtarma Moduna Almak için
Sadece aşağıdaki adımları yapın:
1-Kies Programını Açın.
2-Telefonu Bilgisayara bağlayın.
2 Kapatma Tuşu + Ses Azaltma + Kamera Tuşuna basın.
3 Kies "Recovery Mode" diye bir pencere gelecek
4-Adımları takip edin.
Eğer böyle bir pencere gelmezse tekrar deneyin.

Not: Virüs ve güvenlik programları kapalı olsun.

orchsn

orchsn

Üye
telefon mavi ekrana geciyor kirmizi yazi ile '' download mode '' diye uyari cikiyor ve kies den tel baglantisi kesiliyor ?

Apit"

Apit"

Üye
arkadaşlar başka sitelerin vermiş olduğu bu sürümlerde bir güvenlik sıkıntısı olurmu ki?

kkkcrazy

Üye
hocam multiloader ile yapabilirsin ankarada yaşıorsan servislere verebilirsin beşevlerdeki 2 iş günü kolejdeki 3 iş günü içinde cevap veriyor ben aynı hata ile servise verdim telefonumu(multiloader la göçertmiştim donload modu bile gelmiodu) anakartı değiştirdiler 3 günde şaşırdım kaldım :) eğer başka ildeysen servisleri telefonla arayıp kaç iş gününde verdiklerini öğrenebilirsin ya da rica edersen hemen yazılım atıp verebilirler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt