Bada 1.0.0 KIES üzerinden güncelleme türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

unloved

unloved

Üye
    Konu Sahibi
Bada 1.0.0 KIES üzerinden güncelleme türkçe

Regedit ayarlarından makineyi eski version gibi gösterip en son türkçe güncelleme nasıl alınır onu anlatıyorum. JE6 için güncelleme çıkmıyor Regedit ile aşağıdaki ayarları değiştirince yukardaki gibi oldu, yani direk JVJE6 dan JVJH1 e update yaptım çok stabil oldu cihaz.
Anlatımı: JVJE6 lar için
Kies açık ve cihaz kablo ile bağlı iken; Cihazı kies GT-S8500 olarak görmüş iken yani;

Windows XP de;
Başlat > Çalıştır > Regedit > HKEY_CURRENT_USER > Software > Samsung > Kies > DeviceDB> 3 >
HIDSWVER üzerine tıklayıp S8500JVJF4/S8500OJVJF3 yapıyoruz ( Yani JVJH1 den bir önceki sürüm şimdi JVJH1 görünecek )
SoftwareRevision kısmına tıklayıp tekrar S8500JVJF4/S8500OJVJF3 olarak değiştiriyoruz ve kapatmadan
ProductCode kısmı aynen kalsın Sizinki neyse o kalsın DEĞİŞTİRMEYİN
Sonra Kiesde Güncellemeye tıklayınca JVJH1 bulundu diyor ve güncelliyor bukadar.

Kimse bilmiyor ki XXJF1 VODAFONE OZEL BİR AVRUPA YAZILIMI
TURKCELL TELPA DA JVJE6 VAR YANI JV SERİSİ SÜPER MAKİNEM OLDU
JVJH1 YÜKLEYİN KAFANIZ RAHAT OLSUN

BU EN İYİSİ TURKCELL SHOP VERSİON EN SON GÜNCEL
HIDSWVER:S8500JVJE6/S8500OJVJE6 değiştirin
Product Code: GT-S8500HKATUR değiştirin
Software Revision: S8500JVJE6/S8500OJVJE6 değiştirin

• Beğen
Tepkiler: mamala ve Lacrymosa

Lacrymosa

Üye
Dediklerini yaptıktan sonra Kies Yükseltme Yapabilmek İçin En Az 11 MB boş sistem alanı gerekiyor diyor ama neden diyor bilmiyorum. Telefonda hem hafıza kartı hem de telefon hafızası boş. Açık program yok. Daha önce normal güncelleme yapmıştı. Bilgisayarda sorun olsa diyeceğim ama bilgisayarda da sorun yok. Sorun ne biliyor musunuz?

cataron

cataron

Üye
Bu güncelleme ile ne gibi bir değişiklik oldu acaba ?

unloved

unloved

Üye
    Konu Sahibi
widget geçişleri hızlandı
- alt yazılardaki çince karakterler gitti.
- gps uydu bulma süresi kısaldı.
- tel içindeki appstore güncelleyebildi kendini.

kaan_tk

Üye
mrb arkadaşlar benimde bir bilgilendirmem o0lsuun ayni işleni win7 de yapabiliyorsunuz unlovet e teşekürler

unloved

unloved

Üye
    Konu Sahibi
önemli olan ısınma problemi olmadan işlemciyi en az tüketen batarya en çok giden bir sürüm olsun dedik pembelik te gitti herşey sizin için

Lacrymosa

Üye
Dediklerini yaptıktan sonra Kies Yükseltme Yapabilmek İçin En Az 11 MB boş sistem alanı gerekiyor diyor ama neden diyor bilmiyorum. Telefonda hem hafıza kartı hem de telefon hafızası boş. Açık program yok. Daha önce normal güncelleme yapmıştı. Bilgisayarda sorun olsa diyeceğim ama bilgisayarda da sorun yok. Sorun ne biliyor musunuz?

Hala 11 MB boş sistem alanı gerekir diyor. Nedenini bilen yok değil mi?

unloved

unloved

Üye
    Konu Sahibi
385 telefon hafiza sı var sen hard reset attıktan sonra yükleyebilirsin çünkü bu updatedir belgelerini silemez bu yüzden telefon hafızanı kontrol et 178 mb gibi bişi indirio ve yüklüyor

Lacrymosa

Üye
Telefon hafızası boş. Bu anlatıklarını görmeden önce Kies üzerinden bir güncelleme yaptım. Daha sonra bu dediklerini yaptım ve yeni güncellemeyi gördü. Güncellemeye çalışınca böyle diyor işte. Bütün bellekler boş halbuki.

unloved

unloved

Üye
    Konu Sahibi
seninki bundan JVJH1 den güncelmi

nublies

nublies

Üye
biraz önce güncelledim de çok birşey değişmedi en azından nokia kullanıyordum bariz değişikler vardı samsung biraz geri teknoloji gibi geldi bana yine n97 ye dönecem sanırım 3 tane değişiklik yapmış ben 50 tane kusur sayarım bada da :)

unloved

unloved

Üye
    Konu Sahibi
1 ghz işlemci kullanan makina yok nokiada. N8 bile

zetec53

Üye
Ben Telefonumu Almanyadan getirtdim. Açılışta Vodafone amblemi çıkyor ve telefonun sürüm bilgisi kısmında sonu BUJF1 ile bitiyor. Usb ile kiesten bağlanıp yazılım yükseltmeyi seçtiğimde ise Geçerli sürüm S8500BUJF1/S8500VFGJF2 yazıyor ve Bu cihazın sürümü güncelleştirilemez diyor .

Regeditten Yukarıdaki adımları takip ettiğimde ise son adımı regeditte göremyorum. Aslında fotoğrafı da çektim ama ekleyemiyorum

Yardımcı olursanız sevinirim

Lacrymosa

Üye
3 klasöründe olmayabiliyor. Ben denilen yerleri 1 klasöründe buldum.

viranufuk

viranufuk

Üye
valla arkadaşlar benimki hiç bi ayar yapmadan diek güncelledi yani S8500OJVJE6 dan JVJH1 oldu

batuhan TEMEL

batuhan TEMEL

Üye
Dediklerini yaptım ama güncelleyemedim..

Telefonda en az 1000mb bos hafıza bulunması gerekiyor fln diyo ne yapmam lazım ayarlar değiştirilmiş olarak kaldı ??

kayipruh

Üye
Arkadaşlar güncelleme yayınlanmış Kies te... hiç bir ayar yapmaya gerek yok ayrıca benim sistem Windows 7 ve sorunsuz güncelledi. Bilgiler aynen kaldı S8500OJVJE6 dan H1/G1 oldu yaklaşık 10-15 dakika sürdü...

furkanosman

furkanosman

Üye
bende bi hata yapıp xx.. serisine geçmiştim fakat hiç içm rahat etmedi geri dömek için burda yazdıklarını yaptım fakat jvjh1/jvjg1 olması gerrkirkwn jvjh1/xajg1 oldu sanırım bu sn kısım dil ve böle ile ilgili Tr var dillerde fakat telefon tr başlamadı vs bi kaç detay daha canımı sıktı acaba tammen ilk aldıgım ki gibi duruma nasıl cevirebilirim bide jv serisi türk fw lerini indirebilecigim biyer varmı

wave kulanıcısı

Üye
hocam benim tel yeni servisten geldi jvjh1_ko yazıyo senin verdigin guncelleme bundan dahami yeni?

furkanosman

furkanosman

Üye
yok aynı en güncel turkey yazılımı

Üst Alt