Ayrılık mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ayrılık mesajları
Sen gittin, olsun git. Ben, seni baktığım her gözde yaşatıyorum. Her nefeste hayat buluyorum. Başucumda hayalin, seni hala seviyorum, sensizliğinde...

Ne olursan ol baktığım kadarsın, gözlerimi üzerinden çektiğimde boş bi anı olarak kalacaksın...

Sen aşkı hiçe sayan taş kalplinin birisin. Sen aşka hile katan hilebazın tekisin.

Uçurumda duruyor olsam ve tek dalım sen olsan da, düşmekten değil seni kırmaktan hep korkardım. Vicdansız bu kalbe ne kadar acı versen de asla unutmayacak seni.

Sana karşı öfke duymuyorum, kırgın değilim. Çünkü sen zaten yokmuşsun. Asıl kızılacak kişi benim. Küçücük bır toz tanesini bır mücevher sanmışım.

Bitti, gidiyorum diyen sözlerine, ben kavuşmayı beklerken senden, sense ayrılık mendilini verdin ellerime. Şimdi tek çare ararım, o da çaresizliğime...

Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın! Keşke yalnızlığımla paylastığımı senle paylaşsaydım! Keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım...

Kimbilir hangi gün, güneşle beraber ben de söneceğim. Kimbilir hangi ellerden son suyumu içeceğim. Belki görmeden öleceğim ama seni ebediyen seveceğim.

Birgün anlarsın değerimi, seni ne çok sevdiğimi, sen bırakıp gittin beni, bundan sonra ne sen beni sev, ne de ben seni!

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Güzel sağol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...