Aylık NAR da indirim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Aylık NAR da indirim
16 tl ye tüm turkcell lilerle 30 gün boyunca kullanabileceginiz tam 80 tl
Kampanyaya katılmak için EVET yazıp 6655 ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli kalan kullanımlarınızı öğrenmek için *123*152# yi tuşlamanız yeterli detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklıyin

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Turkcell bazı kampanyalarında artık tarife üzerinden ücretlendirmeye başladı bu iyi bir haber ...

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Turkcell bazı kampanyalarında artık tarife üzerinden ücretlendirmeye başladı bu iyi bir haber ...

Turkcell 2012'ye cezbedici girmeye başladı. Tam olarak hatırlamıyorum ama bir yerde okudum orada Turkcell 2012'de de en iyi olmak ve 61 milyon olan telefon sayısının en az 50 milyonunu kapsamak istediğini yazıyordu. Galiba 2014'de 4G'ye geçmeye de niyeti var.(tabi böyle olursa rekabet ortamından dolayı diğer 2 operatör de ondan geri kalmaz :))
Turkcell heryöne konuşma ve mesaj fiyatlarını biraz aşağı çekerse ve heryöne avantajlı konuşma paketleri çıkarırsa Turkcell'e geçmemem için bir sebep kalmaz :oke:

pegoş

pegoş

Üye
Arkadaşlar, kampanya şartlarına dikkat ederseniz herkes için bu kampanya geçerli değil.
Sadece turkcell tarafından belirli kritelere sahip müşteriler için sağlamış olduğu bir kampanyadır...

Aynı bilgiye Sık Sorular Sorular kısmından ulaşabilirsiniz:

Kimler yararlanabilir?
Kampanya hiç aylık nar konforuyla tanışmamış müşterilerimiz için 2 aylık süre için sunulmuştur. Bu sebeple, kampanyadan son 6 aydır HazırKartlı olup hiç AYLIK100, AYLIK150, Yenilenen AYLIK100, Yenilenen AYLIK 150 ve heryöne aylık nar paketlerini almamış, son 3 aylık Turkcell yönüne ses ve sms toplam ortalama harcaması 10 TL olup, son 3 ay içerisinde Turkcell yönüne ses ve sms toplam maksimum aylık harcaması 15 TL olan , genç ve standart tarife harici bireysel HazırKartlı müşterilerimiz yararlanabilir.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Ya bu turkcell neden kendi aboneleri arasına ayrım koyuyor anlayamıyorum. :off:

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
klasik turkcell ışte

TheSoftware

TheSoftware

Üye

Turkcell 2012'ye cezbedici girmeye başladı. Tam olarak hatırlamıyorum ama bir yerde okudum orada Turkcell 2012'de de en iyi olmak ve 61 milyon olan telefon sayısının en az 50 milyonunu kapsamak istediğini yazıyordu. Galiba 2014'de 4G'ye geçmeye de niyeti var.(tabi böyle olursa rekabet ortamından dolayı diğer 2 operatör de ondan geri kalmaz :))
Turkcell heryöne konuşma ve mesaj fiyatlarını biraz aşağı çekerse ve heryöne avantajlı konuşma paketleri çıkarırsa Turkcell'e geçmemem için bir sebep kalmaz :oke:

Hocam 2014 de 4G 'ye geçme niyeti var ama daha 3G sinyali doğru düzgün yok.Baştan sagma yapacaklarına hiç yapmasınlar daha iyi.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Hocam 2014 de 4G 'ye geçme niyeti var ama daha 3G sinyali doğru düzgün yok.Baştan sagma yapacaklarına hiç yapmasınlar daha iyi.

Haklısın ama adamlar müşteri kapmak için kendilerini şaşırmışlar adeta. Sanki 4G gelince biz de hemen kullanabilecek miyiz? Daha 3G'li telefonu olmayan ve 3G ile tanışmayan o kadar insan var. Ben şahsım adına 3G'yi hızlı internet olarak görüyorum, görüntülü konuşma yok ben de sadece deneme amacıyla bir kaç kez kullandım. Daha bazı yerleşim yerlerinde şebeke yokken sen bu sorunu çözmenin derdine düşmeden gidip 3G'ye yok bilmem 4G'ye geçiyorsun.
Bundan kime ne??

mastt34

Üye
fırsat20 2222 daha iyi 300 dakıka 300 sms heryone nar yapmak aptallıktır bence..

NOT: 16 TL 80 DAKIKA NARDA
20 TL 300 DAKIKA FIRSAT20

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt