Aylık Heryöne Konuşma Paketleri <<<Yeni !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Lodark

Üye
    Konu Sahibi
Aylık Heryöne Konuşma Paketleri <<<Yeni !!!
Aylık Heryöne 250 Dk.

Müşteri koruma programı kullanılarak belirlenen ve kampanya süresince 7580 kısa numarasına "HY AYLIK" yazıp gönderen abonelerimiz, 1 ay boyunca geçerli olmak kaydıyla 20TL karşılığında yurt içi Heryöne konuşabilecekleri 250 dakika kazanacaklardır.

Aylık Heryöne 120 Dk.

Müşteri koruma programı kullanılarak belirlenen ve kampanya süresince 7580 kısa numarasına "HY MINI" yazıp gönderen abonelerimiz, 1 ay boyunca geçerli olmak kaydıyla 10TL karşılığında yurt içi Heryöne konuşabilecekleri 120 dakika kazanacaklardır.

Kaynak:

ishak18

ishak18

Üye
250 dakika çok pahalı olmuş

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
aynen 250 dak çok pahalı ya

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
Iki kampanya da cok pahalı

lgkg300

lgkg300

Üye
çok pahalı bu ne be kardeşim sanki traktör alıyoruz 120 dk ne ki :D

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Ben şahsen ayda 20 tl verip heryöne sadece 250 dakka konuşacağıma Avea'ya geçer ayda 19 tl'ye heryöne 500 dakka, heryöne 1000 sms ve 1 GB interneti alırım daha mantıklı :oke:

Mert045

Mert045

Üye
Bilgi için teşekkürler biraz önce anneme mini paket yaptım :D

phasan

phasan

Üye
Ben şahsen ayda 20 tl verip heryöne sadece 250 dakka konuşacağıma Avea'ya geçer ayda 19 tl'ye heryöne 500 dakka, heryöne 1000 sms ve 1 GB interneti alırım daha mantıklı :oke:

o dedıgın gençlere sen geç sen kullanırsın

gölgee_65

gölgee_65

Üye
o dedıgın gençlere sen geç sen kullanırsın

Ben geçtim şu an o paketi kullanıyorum :oke:
hem gençlere özel dediğine bakma hat sahibinin yaşına göre değil gönderilen kimlik numarasına göre paket alınıyor yani anlayacağın 40 yaşındaki adam da geçer Avea'ya çocuğunun kimlik numarasını gönderip paketi alabilir.
Zaten çevremdeki birçok evli barklı kişi faturalı hattan çıkıp bu paketi aldılar :D

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
ikiside çok pahalı

cedit52

cedit52

Üye
bana ıyı geldi insallah olur ben 2 ay oldu vodafonu geceli musteri koruma falan diyor cok eski aboneler içinmi acaba. Hem 120 dk bana yeter daha ucuz a ver de yok gibi.

skaynetim

Üye
teşekkürler

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
kampanyalar maalesef çok pahalı. ben de ilklerde 10 tlye 120 dk yapıodm ama aveada kantin tarifesi ile 9 tlye her yöne 300 dk yapıyorum.

n.m

Üye

ya bu paketi nasıl yaptın acil yardım :S ben baktımda 500 dk heryöne değil sadece avea. ya sevgilim askerde yeni gitti nolur yardım et :S şimdiden sağol.

n.m

Üye
ya o paketi nasıl yapıyorsun nolur bana da aöyle :( sevgilim askre gitti o paketi yapmam lazım . nolur cevap yaz

stormy20

Üye
o paket bitti ya ne yazık ki

blastx

blastx

Üye
avea kanpanya olayında diğer iki oparatörden daha iyi bence bende nt kantin paketini kullanıyorum eylülden bu yana ve cok memnunum :) vodafonun cepneti olmasa 5 para etmez ama eski cepten abonesi olduğum için laf yok :) malum çıkarlar önce gelir :) 2. konu avea heryöne 500dk/1000 sms ve 1gb netli yıkılan paket bir nt kampanyası idi ve 18 temmuz itibarı ile sona erdi şu an 19 tl ye avea içi yıkılan paket mevcut avea içi 1000 dk heryöne 1000 sms ve 1 gb net 19 tl ve nt kampanyası değil mevcut abonelerde alabiliyor bilginiz olsun :)