Aylık 100 MB 8 TL

Sponsorlu Bağlantılar

WastabMan

WastabMan

Üye
    Konu Sahibi
Aylık 100 MB 8 TL
biDunya@

Ayda 8 TL'ye cepten internet için ABONE 100MB yazıo, 9495 e gönderin. 100 MB aylık internet paketi cepten internetin keyfini yaşayın!

Bilgi: 500

• Beğen
Tepkiler: navti ve NOKIAVEA

NOKIAVEA

Üye
Bilgi için teşekkürler.

newrophat

Üye
kazıkçı avea. . .

paradox07

paradox07

Üye
arkadaşlar ben 100mb ın en az 250mb veya sınırsız olması için öneri gönderdim eğer siz de devam ettirirseniz bence bunu dikkate alacaklar.adresi vereyim:

Pooodolski

Pooodolski

Üye
Genc Avea olanlara 4 tl bu. bence güzel

adasahilleri

adasahilleri

Üye
çok güzel ama keşke 100mb biraz daha fazla olsaydı

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
genç avealıya kesin 4 tl dimi arkadaslar?

DiscoInferno89

DiscoInferno89

Üye
100 mb bitince ne oluyor?

hsn6262

hsn6262

Üye
sonra tl lerin gidiyor veri transfer ücreti :)))

eurowision

eurowision

Üye
vodafonda 7.99'a sınırsız cepnet dururken bu paket devede pire gibi...

sawyer32

sawyer32

Üye
Ben sırf 4 TL ye aylık 100MB internet var diye Genç Avea ya geçtim ... ilk ay ayrıca ücretsiz 100MB verdi amaa.... 1 ay dolunca yine aboneliği balatmık istedim ama yok ı ıh .. :(

"Paket Aboneliginiz Bulanmaktadir" aynen bu şekilde yazı geliyor ve üyeliği yenileyemiyorum :( ... Bilir kişi biri varsa yardım ederse iyi olur ..

ERSENBAY

ERSENBAY

Üye
Vodafonun yanına bile yaklaşamaz bu tarife, arkadaşlar hikaye rağbet göstermeyin belki olumlu bir gelişme olur.

srooyunu

Üye
ooofff of

atek59

Üye
pahlı

navti

navti

Üye
evet genç aveaya %50 indirimli

themurat54

themurat54

Üye
Avea internet konusunda atılım yapmalı 100 mb yetmez ki ya zaten pahalı

AlpReis

AlpReis

Üye
Türkcelinki kaliteli ve güzel

mehmetakif005

mehmetakif005

Üye
bu tarifede ne kadar kaldığını nasıl öğrenebileceğimizi bilen var mı?

paradox07

paradox07

Üye
Ben sırf 4 TL ye aylık 100MB internet var diye Genç Avea ya geçtim ... ilk ay ayrıca ücretsiz 100MB verdi amaa.... 1 ay dolunca yine aboneliği balatmık istedim ama yok ı ıh .. :(

"Paket Aboneliginiz Bulanmaktadir" aynen bu şekilde yazı geliyor ve üyeliği yenileyemiyorum :( ... Bilir kişi biri varsa yardım ederse iyi olur ..
1ay dolunca tekrar almak istersen kardeş şöyle yap:İPTAL 100MB yaz 9495e gönder,mesaj geldikten sonra ABONE 100MB yaz 9495 e gönder tekrar abone olursun :heyo::evet:

--------------- Ekleme ---------------

pardon 1 ay dolmadan tekrar almak istersen diyecektim.

cuneytt1

cuneytt1

Üye
100 mb ne arkadaşlar hiç olmasın daha iyi en az 500mb olmalı:naughty: Ben 50 - 100 krşa zaten sabahtan akşama kadar ebudy le hem face de hemde msn den msjlaşıyorum..... yetiyo:d:

Üst Alt