Avi Formatli Videolari Izlemek Için Pro Aciil

Konu, 'Symbian Destek' kısmında hortumcu_46 tarafından paylaşıldı. Okunma: 16104 | Cevaplanma: 18

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar Bende 6120 War. Telime Divx Prosunu Yükledim Ama O Da Sadece Mpeg 4 Videolarini çaliştiriyor Avi Formatli Videolari Görmüo. Oysaki Bilgisayarimdaki Videolarin çoğu Avi Formatli Nasil Izleyebilirim Bu Tel Için Avi Format çaliştirici Pro Warmi Acaba Yada Yapabilirmisiniz

by_suskun2323 ve kayfuuu bunu beğendi.

2. 6120 işletim sistemi hakkında bi bilgim yok ama
    s60 sa su pro olur Coreplayer 1.1.1 türkçe [Mp4,Mp3,Wmv,DviX,Avi,3Gp,vs]

3. Hocam avi dosyaları için smartmovie, programlar bölümünden smartmovie i indir,,
    senin telefonun Symbian 9.2 ,olurmu bilmiyorum ama bi dene bence

4. guzel

5. dostum ilgilendiğin için saol.ben bi yerde gördüm s60 3rd symbian 9.2 serisiymiş. her sis dosyalarını açmıo.care pleyer zaten bende war onda da avi videoları görmüyo.bide dvix prosu yükledim o da ine sadece mpeg formatından başka bişi tanımıo.hafıza kartının içine girip atıom dosyayı ama hafızada yer kapladığı halde görünmüo. eğer v3 symbian 9.2 cinsinden bulabilirsen çok dua ederim bye :)))

6. Aynı proyu 9.2 programları bölümünde aramayı dene
    Bu arada Bilgisayarda çalışan her Avi telde çalışmaz
    Fps hızı ve Çözünürlüğü tel karşılayamıyabilir
    Video convert yada edit programları ile gerekli düzenlemeleri yapmadan oynatamazsınız
    Ama o noktada zaten Formatını da telefonun oynatabileceği bir formata çevirirsiniz problem kalmaz

Saygılar

7. teşekkür ederim arkadaşlar. bende video format çevirici bi pro war onu mu kastettin ? peki düzenlemeyi nsl yapacam biraz açıklık getirebilir misin?hızını falan demişin ya ?

8. saol dostum

9. 1 ne güzel arkadaşım sırf msj yazmak için yazmayın teşekkür butonu diye bişey var zaten:deal:
    ne sagol adam soru soru sormuş saol hayret bişey yaa:nono:
    al bir tane daha:vur

Millet msj sayısını yükseltmek için oto b... cevap yazıyor hayret bişey ya. (b...) ben sarsürledim anlayan anlar

10. DostumELINEsaglık

11. yaw :D

12. acillllllllllllllllllllll yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....

13. saol dostum

14. teşekkürler

15. tşkler dostum

16. istediğiniz videoyu mp4 yapıp izleyin

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.