Avi Formatli Videolari Izlemek Için Pro Aciil

Sponsorlu Bağlantılar

hortumcu_46

Üye
    Konu Sahibi
Avi Formatli Videolari Izlemek Için Pro Aciil
Arkadaşlar Bende 6120 War. Telime Divx Prosunu Yükledim Ama O Da Sadece Mpeg 4 Videolarini çaliştiriyor Avi Formatli Videolari Görmüo. Oysaki Bilgisayarimdaki Videolarin çoğu Avi Formatli Nasil Izleyebilirim Bu Tel Için Avi Format çaliştirici Pro Warmi Acaba Yada Yapabilirmisiniz

• Beğen
Tepkiler: by_suskun2323 ve kayfuuu

__Midas__

__Midas__

Üye
Hocam avi dosyaları için smartmovie, programlar bölümünden smartmovie i indir,,
senin telefonun Symbian 9.2 ,olurmu bilmiyorum ama bi dene bence

onur2688

Üye
Arkadaşlar Bende 6120 War. Telime Divx Prosunu Yükledim Ama O Da Sadece Mpeg 4 Videolarini çaliştiriyor Avi Formatli Videolari Görmüo. Oysaki Bilgisayarimdaki Videolarin çoğu Avi Formatli Nasil Izleyebilirim Bu Tel Için Avi Format çaliştirici Pro Warmi Acaba Yada Yapabilirmisiniz
guzel

hortumcu_46

Üye
    Konu Sahibi
dostum ilgilendiğin için saol.ben bi yerde gördüm s60 3rd symbian 9.2 serisiymiş. her sis dosyalarını açmıo.care pleyer zaten bende war onda da avi videoları görmüyo.bide dvix prosu yükledim o da ine sadece mpeg formatından başka bişi tanımıo.hafıza kartının içine girip atıom dosyayı ama hafızada yer kapladığı halde görünmüo. eğer v3 symbian 9.2 cinsinden bulabilirsen çok dua ederim bye :)))

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
dostum ilgilendiğin için saol.ben bi yerde gördüm s60 3rd symbian 9.2 serisiymiş. her sis dosyalarını açmıo.care pleyer zaten bende war onda da avi videoları görmüyo.bide dvix prosu yükledim o da ine sadece mpeg formatından başka bişi tanımıo.hafıza kartının içine girip atıom dosyayı ama hafızada yer kapladığı halde görünmüo. eğer v3 symbian 9.2 cinsinden bulabilirsen çok dua ederim bye :)))

Aynı proyu 9.2 programları bölümünde aramayı dene
Bu arada Bilgisayarda çalışan her Avi telde çalışmaz
Fps hızı ve Çözünürlüğü tel karşılayamıyabilir
Video convert yada edit programları ile gerekli düzenlemeleri yapmadan oynatamazsınız
Ama o noktada zaten Formatını da telefonun oynatabileceği bir formata çevirirsiniz problem kalmaz

Saygılar

hortumcu_46

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim arkadaşlar. bende video format çevirici bi pro war onu mu kastettin ? peki düzenlemeyi nsl yapacam biraz açıklık getirebilir misin?hızını falan demişin ya ?

can-senturk

Üye
saol dostum

hasanbalk

Üye
saol

KİZİLLALE

Üye
DostumELINEsaglık

kayfuuu

Üye
sagol

wecz

Üye
yaw :D

kadir3831

kadir3831

Üye
acillllllllllllllllllllll yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....

madman1

Üye
saol dostum

zeus88

zeus88

Üye
teşekkürler

aardes

Üye
tşkler dostum

clasmert

Üye