AVG , AVG yi geçici olarak devredışı bırakmak

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında akraq tarafından paylaşıldı. Okunma: 13239 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. < Resmi açmak için tıklayın >

By akraq at 2011-04-22

AVG internet security bazı patch .yada exe patc .blz gibi bazı kucuk dosyaları otomatik olarak virus kasasına atıyor .
    bu sorunu gecici olarak kaldırmak icin AVG yi silmek yada tamamen devredışı bırakmak cok yanlış olacaktır.
    bazı programları çalıştırmak icin
    devre dışı bırakılacak kısımlar.
    1-antispam (devre dışı bırak )
    2-online shield(devredışı bırak) -avg 2011-
    3-resident shield devredışı bırak)-avg 2011-

araclar+gelişmişayarlar
    1.antispam+ayarlar : antispam korumasını ac kutucugunu bos bırak.uygula
    2.onlineshield:online shield baslıgınmı etkinlestir kutucugunu bos bırak+uygula
    3.resident shield: resident shield ayarları +residenshield ogesini etkinleştir kutucugunu bos bırak UYGULA+TAMAM

blz .patch benzeri kucuk gecici olarak calıstırılıp sonra işe yaramıcak programları bu ayarları yaptıktan sonra acabilir ve aynı yerden etkinleştirebilirisniz..

avg nin surekli acık olması mavi ekran hatalarını ve bilgisayarın çökmesini engeller.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

< Resmi açmak için tıklayın >

By akraq at 2011-04-22

! avg yi geçici olarak tamamen devre dışı bırakmak = bu ayarı önermiyorum ama cok gerekliyse
    1.avg menü.
    2.araçlar
    3.gelişmiş ayarlar.
    4.en altta solda.avg uygulmasını gecici olarak devre dışı bırak seçeneğini seç.+uygula+tamam
    !!!!!!bu ayarı kesinlikle tavsiye etmiyorum!!!!!!!

2. teşekkürler
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. avg devre dışı bırakma

,
  2. avg yi nasıl devre dışı bırakabilirim