Avengers Initiative v1.0.4 Android 4.0 Ve Üzeri Yeni sürüm eklendi !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Avengers Initiative v1.0.4 Android 4.0 Ve Üzeri Yeni sürüm eklendi !!!
Avengers Initiative v1.0.4

Google Trans.Çev.

AŞAĞIDAKİ ANDROID CİHAZLAR İÇİN MEVCUT YAPIN

HTC bir X
HTC Evo 4g
HTC Incredible 4g
LG G2x
LG Nitro HD
Motorola Droid 3
Motorola ATRIX 4g
Motorola Foton Q 4g
Samsung Galaxy Nexus
Samsung Galaxy SII
Samsung Galaxy SIII
Samsung Galaxy Not
Samsung Galaxy Tab 10.1
Samsung Galaxy Tab 7.7
Samsung Droid Charge
Asus Nexus 7
Asus Trafo Başbakan
Asus Trafo

Kadar dakika güncellemeleri için ***, / MarvelXP adresindeki Resmi Marvel XP fan sayfasında bize "gibi". Sabrınız için teşekkür ederiz. ***

Marvel'in en büyük cross-over mobil oyun olayın ilk taksit indirin ... Dokunmatik ekranlı cihazlar için özel olarak inşa edilmiş bir epizodik dizi ilk macera Hulk gibi seviye yukarı, dişli ve kavga. Izini ve Wendigo, Abomination, Kronan ve Skrulls gibi dünyanın en ünlü hainlere bazı yenilgi ve AVENGERS felaketin eşiğinden geri dünyaya çekin yardımcı. Marvel'in Avengers Girişimi, başka hiçbir şeye benzemez bir epizodik mobil oyun olayı.

Darbe, The Vault, bir üst gizli SHIELD sonrasında Rocky Dağları tesisi, orada hapsettiler süper güçlü suçlular ve canavarlar bırakmadan, açık baskın düzenledi. S.H.I.E.L.D. Aboard Helicarrier, Nick Fury elinden geleni canavarlar kadar yuvarlak bir isteksiz HULK acemi iken KALKANI kimin için kapılarını açtı Vault-ve neden anlamaya AVENGERS kalan monte edebilirsiniz.

VİSSERAL COMBAT
Tam bir jest tabanlı aksiyon oyunu blazingly duyarlı tokatlamak, saldırı ve açılan kontrolleri ile ham, SUPER-POWERED MUHAREBE yaşayın.

MUHTEŞEM HD GÖRSELLER
Savaş büyük BOSS ÖLÇEKLİ düşmanları şaşırtıcı özel efektler ve inanılmaz vuruş.

EŞSİZ ÖZELLEŞTİRME
TAM oynamak istediğiniz şekilde oynamak Hulk CUSTOMIZE. Inanılmaz süper güçlü yetenekler kilidini patlayıcı artırımları keşfetmek ve Hulk muharebe istatistikler her yükselttiğinizde, özel kostümler edinin.

EPİSODİK İÇERİĞİ
Marvel'in cross-over MOBİL GAMING OLAY mobil oyun için yeni bir standart getiren, güncellemeleri, zamanlanmış etkinlikler ve beklenen karakter ortaya koymaktadır ile devam ediyor.

MARVEL XP
Şimdi İntikamcılar Girişimi özellikli ve yeni dokunmatik ekranlı cihazlar için optimize edilmiş, Marvel XP SİZİN İLERLEME, ÖDÜLLER SİZİN BAŞARILAR, TRACKS ve Facebook'ta Avengers Alliance dahil çoklu oyunlar, karşısında yepyeni bir düzeyde Marvel deneyimi yardımcı ÜCRETSİZ CANLI HİZMET olduğunu. ŞİMDİ KAYIT ve başarı rozetleri, karakter dosyaları ve Marvel XP topluma münhasır Diğer bonus içerik kilidini.

NVIDIA Tegra CİHAZLAR İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ
Geliştirilmiş karakter dokular, gerçekçi giyim, yaşam gibi ortamlarda ve Iso-8 efektler: NVIDIA Tegra Süper Telefon veya Tablet sahibi iseniz, deneyimi dahil TegraZone oyun donanımları eklendi.

Bu sürümdeki yenilikler
.HTC bir X ve Asus Trafo Tablet cihazları için hata düzeltmeleri.
.sgs s3 te bazı hataları düzeltmeleri...

[video=youtube;GFsaHo592Ls]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GFsaHo592Ls[/video]

Market Linki
Gereken Android sürümü4.0 ve üzeri
Mevcut sürüm1.0.2
APK Boyutu13,35 MB
SD Boyutu1 Gb
Market Fiyatı$0.99

Premium Hızında İndir

Teklink

Alternatif turbobit partlı linkler

Premium Hızında İndir

TALİMATLAR
1.)indirdiğiniz apk'yi telefonunuza yükleyin
2.)"com.disney.avengers_goo" klasörü ile birlikte SD/Android/Obb kopyalayın,
3.)Oyunu çalıştırın

• Beğen
Tepkiler: wasp180, Akhtoher, osmanayman ve 1 kişi daha

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler şimdi açıyordum bende :D

mc.a

mc.a

Üye
:tşk: :)

yigitovski

yigitovski

Üye
Başka bir kaynaktan indirdim ben.S3 de sorunsuz çalışıyor ve oyun TÜRKÇE :)
Ekstra bşrelşy yapmanıza gerek kalmadan oyun direk türkçe başlıyor

istillalive

istillalive

Üye
Aaa oyun türkçe mi yani? teşekkürler

thedruid

Üye
ne tarz bi oyun bu

selo5828

Üye
indirme bağlantılarının hepsi yüklenecek :D bi tanesi bari yükleyeydinde öyle açaydın bi sd dosyamız olurdu ne güzel :D

thedruid

Üye
arkadaşlar dövüş oyunumu bu yoksa ilerlemeli mi

- - - Eklendi - - -

Xperia s çalışırmı acep

bejum3

bejum3

Üye
:tşk: kardesim

osmanayman

osmanayman

Üye
Eyvallah kardeşim...:oke:

nightwolf28100

Üye
xperia arc s oyun giriş bölümü açılıyor ama sonrasını açmıyor atıyor uyumlu değil heralde...

karmaskesi

Üye
kardes zippshare dan 1,2,3 ve 5 indirdim ama 4.part hata verdı indiremedim. sanırım sorun zipyyshare da cunku indirdigim partları da tekrar ındıremedım.. kotamıza yazık 4. partı tekrar paylasabilir misin ? yada mediafire daki partlarla uyumlu yapabilirsen cok sevinirim

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
kardes zippshare dan 1,2,3 ve 5 indirdim ama 4.part hata verdı indiremedim. sanırım sorun zipyyshare da cunku indirdigim partları da tekrar ındıremedım.. kotamıza yazık 4. partı tekrar paylasabilir misin ? yada mediafire daki partlarla uyumlu yapabilirsen cok sevinirim
kardeş hepsi partlara baktım sorun yok,sen yine part 4'e bak...

thedruid

Üye
deneyen varmı dövüş oyunumu bu

Üst Alt