aveda numara değiştirme nasıl arkadaşlar bilen var mı???

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında thalia45 tarafından paylaşıldı. Okunma: 34634 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aveda numara değiştirme nasıl arkadaşlar bilen var mı???

slm arkadaşlar ben kullandıgım avea numarasını değiştirmek istiyorum kartımı değiştirmeden yine bi avea numarası böyle bişey olabiliyormu bilen varsa yardımcı olursa cok sevinirim :-)

Yazan: thalia45
  2. Hattınız faturalı ise, online işlem menüsünden yada müşteri hizmetlerinden 13 YTL karşılığında numaranızı değiştirebilirsiniz. Numarayı seçme şansınız yoktur. Numarayı beğenmezseniz, eski numaranızı müşteri hizmetlerini arayarak geri alamazsınız. sikayetvar.com'a yazarak alabilirsiniz.

Hattınız faturasız ise, numara değişikliği mümkün değil. Yeni bir faturasız hat alabilirsiniz.

3. hiç bir üçret yok ama kontor lar gidiyor o oluyor

aveda numara değiştirme nasıl arkadaşlar bilen var mı??? konusuna benzer içerikler

1. Resim Tasarımı Nasıl Yapılır BiLen Var Mı ? ( 10 Temmuz 2010 | Konu Dışı )

ArkadaşLar Ben "Afiş Tasarımı", "Albüm KapaĞı", "Grafik TasarımLarı" v.B şEyLer Yapmak İstiYorum aMa Bunun için Hangi pRogramLarı KuLLanmam gerek oNu biLiyorum. Bu Konu HakkınDa biLgi Sahibi oLan ArkadaşLar Lütfen...
  2. Arkadaşlar 5800 ım jad dosyasını açmıyor nasıl açabilirim bilen var mı? ( 2 Ocak 2011 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar 5800 a cep vakit yüklemek için indirdim zip içinde. içerisinden çıkan jad dosyasını attım sadece çallıştırmadı aynı klasör içine diğer çıkan uzantıları falan attım ama yine "zorunlu öznitelikler eksik" mesajı veriyor. yardım...
  3. orjinal rom nasıl flashlanır bilen var mı? ( 30 Temmuz 2012 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

orjinal rom nasıl flashlanır bilen var mı?
  4. Gazete Bayiiliği Nasıl Alınır ? Bilen var mı ? ( 30 Eylül 2012 | Konu Dışı )

merhaba arkadaşlar gazete bayii işletmeciliği almak istyorum ama böyle çok bilgi sahibi degilim bayilik nerden alınır veya kaynak olarak bu gibi bayiliklerin iletişimi hangi kaynaktan sağlanır bilmiyorum acıkcası. bu gibi seylerin takibinin...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 21:56:33