Aveadan Turkcell'e Numara Taşıma... (Acil...)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

user_2010

Üye
    Konu Sahibi
Aveadan Turkcell'e Numara Taşıma... (Acil...)
09/08/2012 Tarihinde Turkcell Extra'ya numara taşıma talebinde bulundum.12/08/2012 tarihinde Aveayı aradığımda evrak yok dediller.Bende isterlerse bende bulunan başvuru formunun faxını çekebileceğimi söyledim.Bana benim fax çekmem değil NTS den gelmesi gerektiğini söylediler.Bugün 5. gün, acaba yarın gelme ihtimali var mı? Bir sitede "İşletmecinin, taşıma sürecine ilişkin olarak Yönetmelikte belirtilen sürelere uymaması durumunda bir önceki takvim yılındaki cirosunun % 2 (yüzdeiki)’sine kadar ceza öder" adında numara taşınabilirliği yönetmeniğindeki maddelerin arasında varmış.Acaba doğru mu? yani onay ya da red cevabı benim elime yarın ulaşır mı? Başvuru yaptığım Turkcell Extra bana aveanın ayak dirediğini, aveanın siteminin yavaş olduğunu ve muhtemelen yarın gelmesi gerekiyor dedi.Sizce doğru mu? Bütün gün telefonun başında bekliorum.Reddetmeleri imkansız çünkü TC kimliğimle başvurdum aveayada turkcelle de .Onun için pek sanmıyorum ama sizin yardımlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar :)

- - - Eklendi - - -

up up up

plusnettr

plusnettr

Üye
6. gün içinde taşınmış olmanız lazım evet bazen eski operatörler ayak diretiyor. Sonuçta müşteri kaybı ellerinden kaçırmak istemiyorlar.

user_2010

Üye
    Konu Sahibi
6. gün içinde taşınmış olmanız lazım evet bazen eski operatörler ayak diretiyor. Sonuçta müşteri kaybı ellerinden kaçırmak istemiyorlar.

ama daha bana masaj gelmedi kadın bana akşam 6dan sonra masaj gelmez dedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt