Avea'dan Telefon Alacağım Ne Önerirsiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

yakupaktas58

yakupaktas58

Üye
    Konu Sahibi
Avea'dan Telefon Alacağım Ne Önerirsiniz ?
Beyler Avea'dan Tarifeye Ek olarak telefon alacağım. Aylık 60 TL altı olsun. Ne önerirsiniz ?

canko13

canko13

Üye
Hiç girme o işlere ..bir kere aldım 4 ay sonra borcu bitecek .allah bir daha öyle bir hataya düşürmesin.

yakupaktas58

yakupaktas58

Üye
    Konu Sahibi
Hiç girme o işlere ..bir kere aldım 4 ay sonra borcu bitecek .allah bir daha öyle bir hataya düşürmesin.
Sağol Kardeş Ama Bütçem Yok Hattan Taksitli En İyi Telefonu Söylermisin Ucuz Olsun Birazda
Bu Arada Ne Almıştın Abicim ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Oparatörden Alırsan Cihaz 1.000 TL İSe Sana 1.500 TLye GElir Söyleyeyim Uzak Dur Bu Ek 60 Filan Hikaye

apleturk

Üye
Sakın bulaşma bencede arkadaş haklı Avea'dan z1 aldım çok pişmanım..

• Beğen
Tepkiler: Nextman
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Sakın bulaşma

• Beğen
Tepkiler: Nextman

canercambel

Üye
Bence para biriktir her ay 60 tl kenariya koy bazi zamanlar 100 bazen 30 tl koy yani onlari kendine gore ayarla hem teknoloji bu siralar cag atliyo bence 6 gb ram li tablet çıkacak gibi bir haber aldim bence hem bekle hemde para biriktir :) benim tavsiyem

yakupaktas58

yakupaktas58

Üye
    Konu Sahibi
Bence para biriktir her ay 60 tl kenariya koy bazi zamanlar 100 bazen 30 tl koy yani onlari kendine gore ayarla hem teknoloji bu siralar cag atliyo bence 6 gb ram li tablet çıkacak gibi bir haber aldim bence hem bekle hemde para biriktir :) benim tavsiyem
Tavsiyen İçin Sağol Kardeşim

yakupaktas58

yakupaktas58

Üye
    Konu Sahibi
Yardimci olabildiysem ne mutlu bana :)
Sakın bulaşma bencede arkadaş haklı Avea'dan z1 aldım çok pişmanım..
Oparatörden Alırsan Cihaz 1.000 TL İSe Sana 1.500 TLye GElir Söyleyeyim Uzak Dur Bu Ek 60 Filan Hikaye
Hepinizin Yorumları İçin Teşekkür Ederim Ama Ben Bu Fikirden Vazgeçtim.Yerine canercambel fikriyle para biriktirip yeni bir telefon alacağım

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
O şekilde zorlanorsin ama en iyisibevkur gibi yerlerden al

Üst Alt