Avea'dan Faturalı Mobil Modem Alanlar Bakabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Avea'dan Faturalı Mobil Modem Alanlar Bakabilir mi?
Ben Avea Fenercell'in aylık 8 GB 39 TL'lik modeminden almak istiyorum faturalı ve 12 ay sözleşmeli. Ama korkuyorum ilk ay faturam yüksek gelir diye müşteri hizmetlerine sordum fakat ilk ayda dahil 12 ay boyunca sadece 39 TL fatura gelir dediler. Kullananlar cevap verebilir mi ?

polat558

Üye
Valla kardeşim korumaktadır haklısın avea sonuçta beni dedikleri ler iyice a araştır hatta ses kaydı bile al öyle al alicaksan

Purgatory-

Purgatory-

Üye
ben kullanıyorum faturada sorun yok kotayi asmadigin sürece fazla gelmez ama net hızı yavaş bu yaşadığın bölgeye göre değişebilir tabi

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Müşteri hizmetleri ile konuşurken ses kaydı yapıyorum zaten bende her ne olur olmaz diye. Hız konusunda ise benim bulunduğum adana da vodafone dan 10 kat daha iyi avea. Oturdugum oda da yemin ederim vodafone un 3G si hiç çekmiyor edge ile bağlanıyor oda bazen kopabiliyor koskaca Adana'da. Ama aveanın 3G si bile çekiyor. Avea yı telefonumu modem olarak pc ye bağladım usb ile hız testi yaptım ve 4.4 Mbit çıktı hız süperdi yani

tulubeyimfk

Üye
Hiç bir sıkıntı olmaz.Sen telefonla arayıp sormuşsun.Telefon görüşmeleri kayıt altına alındığı için kotayı geçmediğin süre içerisinde fazla fiyat gelirse sen her türlü haklısın.Onun için korkmadan kullanabilirsin.

selmangulec

selmangulec

Üye
MERHABALAR ,
ben avea taahhütlü olarak geçen sene kullanmıştım. en ücra yerde bile sorunsuz çektiğini gördüm. çok hızlı mı hayır ama iyi diyebilirim. şimdi yeğenim kartalcell almış benim avea jet ile girdiğim köyümüzde yeğenim kartalcell ile çekmediği için giremedi internete. jet ile tarafta modemlerin hızları aynı değil mi ? neden giremediklerini bilemiyorum... kota konusuna gelecek olursam tam dolmadan internet kullanmayı keserdim. çünkü cihazda yada nette kota sorgulama doğru olmayabiliyor. yani kota var zannedilen net aveanın sisteminde dolmuş gözükebiliyor... bu yüzden net kotayı göremeyenler fatura patlaması yaşayabiliyor belkide...

almak istiorsan düz jet ile ön ödemeli olabilir eğer fatura sıkıntı yaratmasın denirse...
selman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt