Avea'dan bana gelen mesaj :

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Avea'dan bana gelen mesaj :
Hemen taraftar faturasız hatta geçin haftalık 6 tl ye her yöne 100 dk konuşn. Üstelik takımının attığı golün 50 katı sms ve mb kazanın..

x-scarface

x-scarface

Üye
işleri güçleri tuzak :zzz:

tufless

tufless

Üye
Bu aveada görünmeyen güç var :D

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
neden tuzak dediniz ki _?

- - - Eklendi - - -

bende öyle düşünüyorum :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
vay güzelmiş :ehe

plusnettr

plusnettr

Üye
Avea dan gelen mesaj Turkcell hattınıza geldiği için mi konuyu Turkcell bölümüne açtınız, bence bu konu Avea konusu olduğu için bu bölümle alakasız kalıyor.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Avea dan gelen mesaj Turkcell hattınıza geldiği için mi konuyu Turkcell bölümüne açtınız, bence bu konu Avea konusu olduğu için bu bölümle alakasız kalıyor.

benim aklıma burada açmak geldi. turkcell kullanıcıları avea ya ait kampanyalardan haberdar olsunlar diye.

plusnettr

plusnettr

Üye
benim aklıma burada açmak geldi. turkcell kullanıcıları avea ya ait kampanyalardan haberdar olsunlar diye.

Vodafone başlığına açmayı değilde özellikle Turkcell başlığına açmayı tercih etmeniz de ilginç doğrusu. Avea kampanyaları hakkında fikri olmak isteyen Turkcell kullanıcıları gider Avea başlığından bakar. Konu yanlış yerde açılmış.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone başlığına açmayı değilde özellikle Turkcell başlığına açmayı tercih etmeniz de ilginç doğrusu. Avea kampanyaları hakkında fikri olmak isteyen Turkcell kullanıcıları gider Avea başlığından bakar. Konu yanlış yerde açılmış.

vodafonda açsaydım bu sefer diyecektinz ki neden turkcell de açmadnz. Neyse zaten gereken yere taşınmış oldu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt