Aveadan "50kontör yükle 100 kontör hediye" mesajı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hamitf1tr

Üye
    Konu Sahibi
Aveadan "50kontör yükle 100 kontör hediye" mesajı
selam arkadaslar. dun aveadan bi mesaj geldi 9 subat 2010 tarihine kadar en az 50 kontör yukleyin 100 kontör aveadan hediye diye. bugün 50 kontör yükledim fakat hala hediye kontör gelmedi. nedeni ne olabilir. gec geliyorda benmi bilmiyorum acaba :allalla:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
yalan mesaj olabilir. Sahtekarlık amacıyla operatör ve şirket hatta polis ismiyle böyle kontör isteyen yalan mesajlar olabiliyor. Kontörlerini çalmış olabilirler

--------------- Ekleme ---------------

Bu olay son günlerde çok yaşanmaya başlandı ne yazıkki :(

hamitf1tr

Üye
    Konu Sahibi
kontorler yerinde duruyor sahte mesaj oldugunuda sanmıyorum gönderen "AVEA" yazıyordu en altında da Bilgi:500 yazıyordu

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Geç gelebilir istersen avea müşteri hizmetlerini bir ara

Meraal

Meraal

Üye
Mesajda sana mutlaka 9 şubata kadar 50 kontor yükle en geç şu gün 100 kontorun yüklensin diye yazmıştır. Yazmıyorsa 9 şubattan sonra yüklenir.

vista1

Üye
üzülerek söylüyorum kardeş ama öyle mesajlara inanma.. bana da gelmişti 2 ay önce.. 100 kontor yükle her yöne 100 kontor kazan diye aveadan.. aynen senin yazdığın gibi bi mesaj geldi yani.. yükledim dedigi tarihe kadar ama sonradan kontor filan gelmedi.. yani ben derim ki inanma.. müşteri hizmetleri de inceleyeceğiz diyip basindan atıyor haberin olsun..

arslansem

arslansem

Üye
Bi numaraya bi mesaj atlıyordu.Ama hatırlamıyorum şu an :hmmm Ve bunu da yüklemeden önce yapman gerekti maalesef

hamitf1tr

Üye
    Konu Sahibi
kontörler geldi arkadaslar 9 subatta geldi :) :D biraz gec oldu mesaj ama..

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Geldiğine göre sorun çözülmüştür.:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt