Aveada nasıl gizli aranır

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında emrexcem tarafından paylaşıldı. Okunma: 176375 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aveada nasıl gizli aranır

:heyo: :heyo: :alkis:allalla: :allalla: :allalla: Ben aveadan gizli numara yapmak istiyorum niçin isstediğimi sormayın:oke:
    aramayı engellemek değil:oke:
    lütfen yazın:op: lütfen:islik
    lütfen:kop:lütfen :kop: :allalla::allalla::allalla::heyo::heyo::deal::kop::bilmem::yuru:bigstar:

Yazan: emrexcem
  2. numaranı göstermezsin..ayarlardan arama yapmayı aç aramaya gir numaramı gönderin içinden hayırı seç...

3. veyada #31#numrayi tuşla ara numaran gizlenir...:oke:

4. tankn you ama nasıl örneğin #31#************[numara]böyle mi yaparsam numaram gizlenirmi:coold::coold:
    :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup:

5. evet #31#05********* böyle ara karşı tarafta numaran gözükmez.......

Aveada nasıl gizli aranır konusuna benzer içerikler

1. İnternette Nasıl Iş Aranır? ( 24 Mayıs 2006 | Konu Dışı )

“CV'mi yolladım, iyi bir kariyerim de var” diyorsanız, yanılıyorsunuz İnternet, iş arayanlara sınırsız fırsatlar sunuyor. Tabii her şeyi kuralına uygun yapmak kaydıyla.. Artık, işverenler iş kriterlerinin dışında; özgeçmişin...
  2. Avea Da Gizliden Aranmaya Son ( 2 Ocak 2008 | Avea Servisleri / 3G )

telefonunuzdan *253# aradığınız zaman sizi aramaya çalışan kişilere şu anons gidecek; "aradığınız kişi gizli numaralardan gelen çağrıları kabul etmemektedir, lütfen numaranızı gizli numaradan çıkararak tekrar arayınız." iptal etmek #253#
  3. Avea Kişisel Numara Engelleme(Gizli No Değil.!) ( 22 Mart 2011 | Genel Bilgiler, Haberler, Anketler ve Diğer )

Telefon Modeli Numara Engellemeyi Desteklemiyor. Direkten Numarayı Gizlemek İstiyorum. Mesaj Felan Gelmicek Yani. O Numara Yokmuş Gibi. Operatör Avea Yardım.
  4. Gizli Dosyaları Nasıl Görebilirim ??? ( 14 Temmuz 2011 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Telefonuma Attığım Uygulamaları, Hafıza Kartına da Kursam Telefonun Kendi Hafızasına da Kursam O uygulamanın Dosyalarını Göremiyorum:vur. Ancak "bul" diye bir seçenekle bulabiliyorum:angry:. Ama ben bu dosyaları görünebilir yapmak...
  5. Uyumlu Apk nasıl aranır ( 12 Ağustos 2013 | Android Genel )

Arkadaşlar Piranha Business Tab 7 ye sahibim.Gameloft oyunlarını ne yaptıysam açamadım açtıysamda belirli bi bölüme kadar oynuyorum sonra atıyor.Araştırdım uyumlu apk bulman lazım dedi.Benim tablet mali400 onun apksini indirdim ama yine...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 17:07:46