Aveada nasıl gizli aranır

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında emrexcem tarafından paylaşıldı. Okunma: 183688 | Cevaplanma: 4

1. Aveada nasıl gizli aranır

:heyo: :heyo: :alkis:allalla: :allalla: :allalla: Ben aveadan gizli numara yapmak istiyorum niçin isstediğimi sormayın:oke:
    aramayı engellemek değil:oke:
    lütfen yazın:op: lütfen:islik
    lütfen:kop:lütfen :kop: :allalla::allalla::allalla::heyo::heyo::deal::kop::bilmem::yuru:bigstar:

Yazan: emrexcem
  2. numaranı göstermezsin..ayarlardan arama yapmayı aç aramaya gir numaramı gönderin içinden hayırı seç...

3. veyada #31#numrayi tuşla ara numaran gizlenir...:oke:

4. tankn you ama nasıl örneğin #31#************[numara]böyle mi yaparsam numaram gizlenirmi:coold::coold:
    :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup:

5. evet #31#05********* böyle ara karşı tarafta numaran gözükmez.......

Aveada nasıl gizli aranır konusuna benzer içerikler

1. İnternette Nasıl Iş Aranır? ( 24 Mayıs 2006 | Konu Dışı )

“CV'mi yolladım, iyi bir kariyerim de var” diyorsanız, yanılıyorsunuz İnternet, iş arayanlara sınırsız fırsatlar sunuyor. Tabii her şeyi kuralına uygun yapmak kaydıyla.. Artık, işverenler iş kriterlerinin dışında; özgeçmişin...
  2. Avea Da Gizliden Aranmaya Son ( 2 Ocak 2008 | Avea Servisleri / 3G )

telefonunuzdan *253# aradığınız zaman sizi aramaya çalışan kişilere şu anons gidecek; "aradığınız kişi gizli numaralardan gelen çağrıları kabul etmemektedir, lütfen numaranızı gizli numaradan çıkararak tekrar arayınız." iptal etmek #253#
  3. Gizli numaradan aranmalar nasıl engellenir»»»»?? ( 15 Eylül 2008 | Cep Telefonları Genel )

Gizli numaradan aranmalar nasıl engellenir? Cep telefonlarında gizli numaradan aranmayı engelleyen servisin devreye girmesi için kullanıcı tarafından aktif hale getirilmesi gerektiği bildirildi. AA muhabirinin derlediği bilgilere göre,...
  4. Gizli Dosyaları Nasıl Görebilirim ??? ( 14 Temmuz 2011 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Telefonuma Attığım Uygulamaları, Hafıza Kartına da Kursam Telefonun Kendi Hafızasına da Kursam O uygulamanın Dosyalarını Göremiyorum:vur. Ancak "bul" diye bir seçenekle bulabiliyorum:angry:. Ama ben bu dosyaları görünebilir yapmak...
  5. Uyumlu Apk nasıl aranır ( 12 Ağustos 2013 | Android Genel )

Arkadaşlar Piranha Business Tab 7 ye sahibim.Gameloft oyunlarını ne yaptıysam açamadım açtıysamda belirli bi bölüme kadar oynuyorum sonra atıyor.Araştırdım uyumlu apk bulman lazım dedi.Benim tablet mali400 onun apksini indirdim ama yine...
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 17:49:40