Aveada nasıl gizli aranır

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında emrexcem tarafından paylaşıldı. Okunma: 167373 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aveada nasıl gizli aranır

:heyo: :heyo: :alkis:allalla: :allalla: :allalla: Ben aveadan gizli numara yapmak istiyorum niçin isstediğimi sormayın:oke:
    aramayı engellemek değil:oke:
    lütfen yazın:op: lütfen:islik
    lütfen:kop:lütfen :kop: :allalla::allalla::allalla::heyo::heyo::deal::kop::bilmem::yuru:bigstar:

Yazan: emrexcem
  2. numaranı göstermezsin..ayarlardan arama yapmayı aç aramaya gir numaramı gönderin içinden hayırı seç...

3. veyada #31#numrayi tuşla ara numaran gizlenir...:oke:

4. tankn you ama nasıl örneğin #31#************[numara]böyle mi yaparsam numaram gizlenirmi:coold::coold:
    :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup: :mahcup:

5. evet #31#05********* böyle ara karşı tarafta numaran gözükmez.......

Aveada nasıl gizli aranır konusuna benzer içerikler

1. İnternette Nasıl Iş Aranır?

“CV'mi yolladım, iyi bir kariyerim de var” diyorsanız, yanılıyorsunuz İnternet, iş arayanlara sınırsız fırsatlar sunuyor. Tabii her şeyi kuralına uygun yapmak kaydıyla.. Artık, işverenler iş kriterlerinin dışında; özgeçmişin...
  2. Avea Da Gizliden Aranmaya Son

telefonunuzdan *253# aradığınız zaman sizi aramaya çalışan kişilere şu anons gidecek; "aradığınız kişi gizli numaralardan gelen çağrıları kabul etmemektedir, lütfen numaranızı gizli numaradan çıkararak tekrar arayınız." iptal etmek #253#
  3. Avea Kişisel Numara Engelleme(Gizli No Değil.!)

Telefon Modeli Numara Engellemeyi Desteklemiyor. Direkten Numarayı Gizlemek İstiyorum. Mesaj Felan Gelmicek Yani. O Numara Yokmuş Gibi. Operatör Avea Yardım.
  4. Gizli Dosyaları Nasıl Görebilirim ???

Telefonuma Attığım Uygulamaları, Hafıza Kartına da Kursam Telefonun Kendi Hafızasına da Kursam O uygulamanın Dosyalarını Göremiyorum:vur. Ancak "bul" diye bir seçenekle bulabiliyorum:angry:. Ama ben bu dosyaları görünebilir yapmak...
  5. Uyumlu Apk nasıl aranır

Arkadaşlar Piranha Business Tab 7 ye sahibim.Gameloft oyunlarını ne yaptıysam açamadım açtıysamda belirli bi bölüme kadar oynuyorum sonra atıyor.Araştırdım uyumlu apk bulman lazım dedi.Benim tablet mali400 onun apksini indirdim ama yine...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 8:05:21