AveaCep Online Self Servis

Konu, 'Android İnternet Uygulamaları' kısmında -efşan tarafından paylaşıldı. Okunma: 8610 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. AveaCep Online Self Servis

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: -efşan

AveaCep Online Self Servis - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

AveaCep Online Self Servis konusuna benzer içerikler

1. online self servis şifremi unuttum ( 3 Kasım 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

arkadaşlar ben vodafonun sitesine girdim tl yüklemek için fakat şifremi de gizli sorumun cevabını da unutmuşum -6tl bakiyem olduğu için sıfre yazıp7048 e de gönderemiyorum hiçbir şansım yokmu şifremi geri almak için tek seçeneğim tl-kart alıp...
  2. Vodafone Self Servis Rezalet ! ( 22 Kasım 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Vodafone self servis daha önce kontör bilgi hatasıyla beni sinir etmişti. Çünkü yakınımın hattını ben takip ediyorum gerektiğinde ordan bakıp kontörü azalmış diye kontör yüklemesinden tutun paket seçimine kadar ben yapıyorum ama gel gör ki...
  3. Vodafone Self Servis Değişikliği ( 25 Şubat 2012 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Vodafone Self Servis 'e girdiğinizde 'Paketlerim' şeklinde yeni bir alan eklendiğini göreceksiniz. Artık konuşma , sms ve data paketlerini gibi işlemler yer alıyor. Vodafone self servisi genel düşünürsek bizim için küçük Vodafone için büyük bir...
  4. Self Servis Kayıtları Promosyon ( 13 Eylül 2012 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar aşağıda resimde gösterdiğim gibi kayıtları incelerken 96 TL promosyon ibaresini gördüm bu ne anlama geliyor bana biyerlerden para mı verdiler noldu bi bilen varsa çok iyi olacak. Şimdiden Teşekkürler.
  5. Online Self Servis Kampanyas ( 18 Ekim 2012 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

bana böyle bi msj geldi. Online Self Servis Kampanyasi kapsaminda, 17-23 Ekim tarihlerinde yurtici heryone gecerli 100Dakika, 100SMS ve 100MB internet hediyeniz hattiniza yuklenmistir. Suanda catir catir kullaniyorum
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 13:12:56