avea YIKILan paket kalan paket avantajlarl !

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında Tuba.Erva tarafından paylaşıldı. Okunma: 2213 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. avea YIKILan paket kalan paket avantajlarl !

Arkadaslar bu avea YIklLan pakette.kalan sms dakika yada cepnet nekadar kaldi dye.ekrana niye dusmuyor/yada bakilan biryer varda ben mi bilmiyorum.cok taktm.d sikayet bölümüne actm oyuzden.)

Yazan: Tuba.Erva
  2. kalan yaz 1991'e gönder. Hemen geliyo mesaj...

Tuba.Erva bunu beğendi.
  3. saol kardesım

4. ne demek.. Önemli değil :)

Tuba.Erva bunu beğendi.

avea YIKILan paket kalan paket avantajlarl ! konusuna benzer içerikler

1. Paket kalan ( 30 Haziran 2012 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Daha bu gün avea ya geçtim ve 19tl ye 500 dk her yöne 1000 sms ve 1 gb internet olan bir paket aldım fakat internet harcayınca turkcelldeki gibi şu kadar harcadınız ve şu kadar kaldı demiyor ve sadece internet değil sms paketinde de öyle kalanı...
  2. aveada 19 tl lik yıkılan paket ne oldu? ( 21 Şubat 2013 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

son 2 haftadır anormallikler yaşıyorum paket son mu buldu anlamadım gitti nete giriyorum mb kaldığını 1991 kalan yazıp attigimda görüyorum hatta dakikayı 500 dk yazıyor ama arama yaptığımda hesabımda olan 10 tlden kesmeye başladı askerdeyimde...
  3. Avea yıkılan paketteki heryöne 500dk.1000sms. paketimi yine avea olan başka numaraya aktarmak istiyo ( 21 Mart 2013 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar merhabalar numaramı aveadan turkcelle taşıyacağım yarın birgün telfonum aramalara kapanacağı için şuan avea kullanıyorum faturasız, Avea yıkılan paketteki heryöne 500dk.1000sms. paketimi yine avea olan başka numaraya nasıl...
  4. Yıkılan Paket ( 6 Nisan 2013 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

Vodafone hattimi aveaya tasiyip yikilan pakete abone olacagim yalniz aklimda bir soru var sinirsiz 10 tl lik cepnetle simdi baktim 10 gunde 2 gb kullanmisim acaba 1 gb internetini akilli kullansam yeter mi? bide şu var bu aveanin 3g sinin iyi...
  5. Faturasız Avea Mevcut Aboneler Için 19luk Yıkılan Paket ( 22 Ekim 2013 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

KAYIT yaz 1991'e SMS gönder, sadece 19 TL'ye Avealılarla 1.000 dakika + HER YÖNE 1.000 SMS + 1 GB internet senin olsun ! Üstelik yaş kısıtı yok, Yıkılan Paket 7'den 70'e herkese açık! Detaylar Avea'nın Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 15:08:45