• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Avea yeniden ''Her Yöne Sınırsız'' Kampanyasını Başlattı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Avea yeniden ''Her Yöne Sınırsız'' Kampanyasını Başlattı

Avea’nın yılan hikâyesine dönen ‘‘Her Yöne Sınırsız’’ tarifesi yeniden talep kabul etmeye başladı.Turkcell ve Avea arasında yılan hikayesine dönen, port kelimesinin havada uçtuğu açıklamalara sahne olan Her Yöne Sınırsız tarifesi bugün yeniden talep kabul etmeye başladı. Avea bugün ‘‘Her Yöne Sınırsız’’ tarifesine 31 Mart 2009'a kadar yeniden abone ön talebi almaya devam edeceğini açıkladı.

Avea CEO'su Cüneyt Türktan yaptığı açıklama ile; "Pazara sunulduğu günden itibaren büyük bir taleple karşılanmasına rağmen hakim durumda bulunan operatörün Avea'nın artan port taleplerini zamanında karşılamaması sebebiyle geçici süre durdurulan"HerYöne Sınırsız" tarifesi, 31 Mart 2009 tarihine kadar tüm Avea Satış Noktalarına yapılacak ön talep doğrultusunda ilgili cep telefonu kullanıcılarına tekrar açılıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Avea CEO'su Cüneyt Türktan, "Sektörde bir ilk olarak sunduğumuz ‘HerYöne Sınırsız' tarifemiz, müşterilerimizden büyük ilgi görmüş, tarifemizde bulunan abonelerimiz için büyük bir memnuniyet yaratmış, rakiplerimiz tarafından taklit edilmeye çalışılmıştır. Abonelerimiz yüksek fatura korkusundan kurtulmuş, sevdikleri ile doya doya konuşmaya başlamıştır. Geldiğimiz noktada bu büyük ilgi nedeniyle tarifemizi yeniden açmak için 31 Mart 2009 tarihine kadar tüm Avea Satış Noktalarımızdan ön talep toplamaya başlıyoruz. Rakiplerimizin takip ettiği operatör olarak cesaretle ve büyük bir kararlılıkla tüketicilerimizi her yöne sınırsız olarak konuşturmak birinci önceliğimiz. Amacımız, bu hizmete herhangi bir kısıtlama olmadan devam etmek ve bundan sonra da tüketici lehine tarife ve kampanyalarla fark yaratmak. 2009 yılında da hem şebekemizle hem de yenilikçi uygulamalarımızla 2008 yılında olduğu gibi ‘Türkiye'nin en çok tercih edilen operatörü' unvanımızı koruyacağız" dedi.

Ozan

Ozan

Admin
Güzel haber
Demekki Avea port sorununu kısmen çözmekten ziyade, kendi şebeke içi yogunlugunuda giderecek kapasite arttırımlarına gitmiş olmalı ki tarifeyi tekrar devreye sokmuş ..

Ersclk

Üye
ne oldu yalan oldu fosladı tarifeydi adı şimdi kampanya oldu kalıcıydı şimdi geçici oldu pazarlama tattikleri güzelmiş..geçsinler bu işleri

Solamente

Üye
ya doğuşşş ben bişi sorucam dakika süresini nasıl öğrenicem ben aveada ben sınırsız değilde 300 dakikalık bi faturalı hat aldım kalan dakikalarımı öğrenmek istiyorum

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Avea müşteri hizmetlerini arasan veya GSM bölümümüze yardım konusu açsan daha iyi:)

Solamente

Üye
çok yardımcı oldun bebem :)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Daha da yardımcı olmak isterdim:)

Solamente

Üye
:ehe:ehe:ehe

Ozan

Ozan

Admin
Bende müşteri hizmetleri ile konusmamda;

# Sadece diğer operatörlerden transfer ile geçenlere ve mevcut abonelerin geçebileceği bir tarife oldugu söylendi şu an. Yani yeni hat alıp, bu tarifeyle açtıramıyorsunuz ...
# Şu an sadece ön kayıt alıyorlar. Diğer operatörler eğer port ihtiyacını karşılarsa ön kayıt aboneleri tarifeye 1 Nisandan sonra geçecek + eğer port karsılanmaz yada eksik miktarda karşılanırsa tarifeye her türlü sınır koyma hakkı kendilerinde saklıymış :) Ayrıca simdi ön kayıt ile geçiyorsunuz ve mevcut bir tarifeniz oluyor, her yöne sınırsız tarifesine geçene kadar bu tarifeden ücretlendiriliyorsunuz

Kısacası Rezalet, Avea yanlış sularda ... :oke:
:ehe

paradox1026

paradox1026

Üye
tarifenin bir espirisi kalmadı
Rekabeti baltalayan Turkcell'i kınıyorum bu işten yine Turkcell karlı çıkacak göreceksiniz

Solamente

Üye
Bende müşteri hizmetleri ile konusmamda;

# Sadece diğer operatörlerden transfer ile geçenlere ve mevcut abonelerin geçebileceği bir tarife oldugu söylendi şu an. Yani yeni hat alıp, bu tarifeyle açtıramıyorsunuz ...
# Şu an sadece ön kayıt alıyorlar. Diğer operatörler eğer port ihtiyacını karşılarsa ön kayıt aboneleri tarifeye 1 Nisandan sonra geçecek + eğer port karsılanmaz yada eksik miktarda karşılanırsa tarifeye her türlü sınır koyma hakkı kendilerinde saklıymış :) Ayrıca simdi ön kayıt ile geçiyorsunuz ve mevcut bir tarifeniz oluyor, her yöne sınırsız tarifesine geçene kadar bu tarifeden ücretlendiriliyorsunuz

Kısacası Rezalet, Avea yanlış sularda ... :oke:
:ehe

ben dolandırılabilirmmi yani :) aldım ama ben yaa her yöne sınırsız 300 dakika olanından aldım hemde geçen hafta :(

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Buda rekabetin cilvesi:)

Avea

Avea

Üye
ya doğuşşş ben bişi sorucam dakika süresini nasıl öğrenicem ben aveada ben sınırsız değilde 300 dakikalık bi faturalı hat aldım kalan dakikalarımı öğrenmek istiyorum

telefonunuzdan *100# yi tuşlayıp "yes" e bastığınızda bi dünya menüsünden ne kadar ücretsiz görüşme süreniz kaldığını öğrenebilirsiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt