Avea yeni yıl kampanyaları

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Avea yeni yıl kampanyaları

Hem faturalı hem faturasız

• Beğen
Tepkiler: 47MaDo47

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyiymiş Keşke Bunun Gibi Alt Yapısıda Olsa

• Beğen
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Türk Telekom Satın Aldı Hızaya GElir Belki
Türk Telekom mı hizaya gelecek ttnet unutmayın ama eskiden beri yuzde 80 yada 90 türk telekomdaydı

Türk Telekom mı hizaya gelecek ttnet unutmayın ama eskiden beri yuzde 80 yada 90 türk telekomdaydı

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen

superfresh

Üye
Arkadaşlar, en pahalı tarife, kullanamadığın tarife, en ucuz tarife ise tamamen kullandığın tarifedir, Avea bir çok bölgede çekmez(ANKARA da bile çekmiyor) Kullanamadığınız tarifeye para vermeyin.

• Beğen
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, en pahalı tarife, kullanamadığın tarife, en ucuz tarife ise tamamen kullandığın tarifedir, Avea bir çok bölgede çekmez(ANKARA da bile çekmiyor) Kullanamadığınız tarifeye para vermeyin.
Ankarada ciktigi yerler etimesgut Sincan İstanbul yolu eskişehir yolu Kızılay ulus batıkent yeni mahalle ümütköy buralarda aveaçekiyor ben test ettim buralarda

osicik

Üye
böyle diyenlere de anlam veremiyorum metroda mı yaşıyosun arkadaş Ankarada çekmiyor ne demek Balıkesirde benim köyümde bile iş görecek kadar 3g var avea da.....

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
böyle diyenlere de anlam veremiyorum metroda mı yaşıyosun arkadaş Ankarada çekmiyor ne demek Balıkesirde benim köyümde bile iş görecek kadar 3g var avea da.....
Aynen ya bizim binanın bodrum katın da avea da edge var

Kimseyi zorlayamayız avea kullan vodafone kullan yada türkcell kullan diye
Burda herkes istedigini kullanır ama once ne için paket aldıkları onemli sonuçta avea olsun vodafone olsun türkcell olsun ful hd video olmadıgı surece 3g çektiği her video açar

Yönetici tarafından düzenlendi:

osicik

Üye
Kimseyi zorlayamayız avea kullan vodafone kullan yada türkcell kullan diye
Burda herkes istedigini kullanır ama once ne için paket aldıkları onemli sonuçta avea olsun vodafone olsun türkcell olsun ful hd video olmadıgı surece 3g çektiği her video açar
hayır dostum ist okulumda avea çekmiyordu hemde işlek yerde aradım verici koyacak yer bulamıyoruz dediler bende 1 yıl turkcell e geçtim düzelince gene avea ya geçtim dediğim 4-5 yıl önce ona bakıpta benim ist da avea çekmiyor demem saçma olmaz mı
şunu dersin benim olduğum yerlerde ve evimde avea çekmiyor sıkıntı var ama Ankarada avea çekmiyor denir mi demezler mi adama metroda mı çalışıyorsun ???

Not: turkcell kullanıyorum uygun kampanya yoktu avea da 4 ay önce geçtim turkcell gerçekten iyi ama 10 yıl avea kullandım çok az sorun yaşadım çekmiyor diyemem...!!!

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
hayır dostum ist okulumda avea çekmiyordu hemde işlek yerde aradım verici koyacak yer bulamıyoruz dediler bende 1 yıl turkcell e geçtim düzelince gene avea ya geçtim dediğim 4-5 yıl önce ona bakıpta benim ist da avea çekmiyor demem saçma olmaz mı
şunu dersin benim olduğum yerlerde ve evimde avea çekmiyor sıkıntı var ama Ankarada avea çekmiyor denir mi demezler mi adama metroda mı çalışıyorsun ???

Not: turkcell kullanıyorum uygun kampanya yoktu avea da 4 ay önce geçtim turkcell gerçekten iyi ama 10 yıl avea kullandım çok az sorun yaşadım çekmiyor diyemem...!!!
Her hattın cıktıgı çekmediği yer cok

xmustx

xmustx

Üye
Evimde vodafone ve turkcell çekmezken avea çekiyor ;) 4gb paketi yapcam

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Evimde vodafone ve turkcell çekmezken avea çekiyor ;) 4gb paketi yapcam
Yeni abone alımına bu fiyatlar gerçi suan için bu fiyatlara mevcut abone 6 tl eklesin ve 19 tl lik paket faturasıza mevcut sadece

• Beğen
Tepkiler: revolt25
xmustx

xmustx

Üye
Faturasızım bir yolunu bulurum

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Şuan tr de Woops 23 tl sınırsız net 2gb paketi gibi paket yok.

xmustx

xmustx

Üye
Yaş tutmuyor ☺

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty

Üst Alt