AVEA, VODAFONE, TURKCELL SINIRSIZ Sayıda Tam ve Parça Kontör Bulunur

Sponsorlu Bağlantılar

lazaronnie

lazaronnie

Üye
    Konu Sahibi
AVEA, VODAFONE, TURKCELL SINIRSIZ Sayıda Tam ve Parça Kontör Bulunur
İNDİRİM : Bütüm kontörlerimizde 27 OCAK 2010 itibarıyla büyük indirime gidilmiştir. Piyasanın en ucuz fiyatı burada, kaçırmayın!

• Beğen
Tepkiler: MeLih_061

lazaronnie

lazaronnie

Üye
    Konu Sahibi
satış günceldir. kontör ihtiyacı olanlar çekinmeden iletişime geçebilirler. profesyonel olarak bakkal büfe ve cafelere toptan dağıtımlarımız son hızıyla devam etmektedir.

qirL1903

qirL1903

Üye
Bu Turkcell neden en pahalı alla alla :)

lazaronnie

lazaronnie

Üye
    Konu Sahibi

Tuğçe hanım,

Turkcell kontörlerinin pahalı olmasının nedeni, bu operatörün uyguladığı resmi fiyatlardır. Maliyetleri yüksek tuttuğu için en yüksek fiyat bu nedenle turkcell'e aittir.

Vodafone'un bile piyasaya girip fiyat kırması turkcell'i etkilememiş, "ben piyasada yıllardır varım, hizmetimi kalitemi bilen bilir." psikolojisiyle fiyatlarını düşürme yoluna gitmemiştir. Sonuç olarak en çok abone kontörleri pahalı olmasına rağmen hala turkcelldedir. Abone kaybettikçe turkcell fiyatları da diğer operatörlerin seviyesinde dengeye gelecektir. :)

maivesiyah

maivesiyah

Üye
Peki kardeş bu parça kontörler süre uzatıyor mu ? Misal Turkcell 20 parça alsak hattın aktiflik süresi uzayacak mı ?

lazaronnie

lazaronnie

Üye
    Konu Sahibi
Peki kardeş bu parça kontörler süre uzatıyor mu ? Misal Turkcell 20 parça alsak hattın aktiflik süresi uzayacak mı ?

Tam kontör yüklersek hattınızın aktiflik süresi uzar. Turkcell parça kontörleri süre uzatmıyor.

En ufak Turkcell tam kontörümüz 25 olarak mevcut.

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada bu gün Turkcell resmi zam yaptığından parça kontör fiyatlarımızıda düzenlemeye gitmek zorunda kaldık.

rap_turk_2008

rap_turk_2008

Üye
arkadasımm türkcell kontor uzuyorrrr ben uzattım 10 tl yee yafffffff :S

arkadasımm türcell türkiyenin yarısı türcell yarısından da fazla sı
bundan dolayıı her kez ben im çevrem türcell dierek bu hattı alıyorr..
daha sonra pişman olsada parası yetmesede türkcelldeişini biliyor kiii
ondan dolayı pahalıyaa maal ediyorrr
baktıı kimse de değişiklik yok ondan pahalıı kardess :D:oke:

lazaronnie

lazaronnie

Üye
    Konu Sahibi
arkadasımm türkcell kontor uzuyorrrr ben uzattım 10 tl yee yafffffff :S

Evet tam kontörler süre uzatırlar. Biz 8 TL'ye süre uzatmaktayız.

bütün fiyatlarımızda genel indirim yapılmıştır.

MeLih_061

MeLih_061

Üye
Bi sorum olacak...
Turkcell'de kontör yükledikten 3 ay sonra mesaj geliyo arama yapamaya devam etmek için 9 gün içinde kontör yükleyin...
En az 100'mü yüklemek gerekiyo yoksa 25 mi??

lazaronnie

lazaronnie

Üye
    Konu Sahibi
25 işinizi görür.

ancak mutlaka tam kontör istediğinizi belirtmelisiniz. parça 25 kontör yükletirseniz 9 gün sonra kimseyi arayamazsınız.

MeLih_061

MeLih_061

Üye
25 işinizi görür.

ancak mutlaka tam kontör istediğinizi belirtmelisiniz. parça 25 kontör yükletirseniz 9 gün sonra kimseyi arayamazsınız.

Zaten bitmek üzere gidip kontör süremin bittiğini söyleyip Tam 25 kontör isterim..:oke: Bu arada Teşekkürler yardımın için...:oke:

lazaronnie

lazaronnie

Üye
    Konu Sahibi
Zaten bitmek üzere gidip kontör süremin bittiğini söyleyip Tam 25 kontöre dicem..:oke: Bu arada Teşekkürler yardımın için...:oke:

bizden alın efendim :) biz de satışını yapıyoruz! bilyoner veya yapıkredi den havale gönderebilirseniz piyasanın altından kontör almış olursunuz. tercih sizin yinede..

Üst Alt