avea süper internet kampanyası 9tl'ye 1gb internet hemde aylık paket

Sponsorlu Bağlantılar

ussaygrees

ussaygrees

Üye
Ya bi git!:@ Turkcell boşuna mı kaybetti o kadar müşteri. Senelerdir avealıyım. Nokia 5250mi aldığımdan beri (yaklaşık 1sene) telefonuma internet sürekli bağlı. Ne kesinti var ne de yavaşlama. Şu ana kadar yaptığım konuşmaların hic birinde kesilmedi...
arkadasım teneke adama düşünmüş bence

Suav3

Suav3

Üye
Ya Geçen 15 TL Vardı Yapıyım Dedim Olmadı Bende NET 500MB Tarifesini Yaptım Neden Olmamıstır Acaba Yoksa Kampanya Kaldırıldı Mı ? :hmmm

wuhuu03

wuhuu03

Üye
14,5 lira oldu paket o yüzden hattınızda en az yüklü olması gereken lira miktarı değişmiştir

ademden

Üye
arkadaşlar sakın avea ya güvenmeyin ben numara deyiştirirken bana hiç olmadık sebeplerle 200 tl fatura gönderdiler 23 sn internete 53 tl para yazmış bunlarda hiç iş ahlakı yok haberiniz olsun

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Fiyatı yükseldi. Yine de cazip sayılır.

denız_23

Üye
arkadaşlar sakın avea ya güvenmeyin ben numara deyiştirirken bana hiç olmadık sebeplerle 200 tl fatura gönderdiler 23 sn internete 53 tl para yazmış bunlarda hiç iş ahlakı yok haberiniz olsun
merak etme butun operatorler faturali tarifelerde duduklemeye bakiyor.sana tafsiyem en iyisi faturasizdan sasma en azindan hesabini kitabini bilirsin supriz faturalardanda kurtulursun.7 sene faturali hat kullandim ne cektigimi bir ben birde Allah bilir.3Omb internete iki yil once turkcell den ortalama 60.tl den fazla fatura gelince avea ya gectim hazir kart daha iyi...

phasan

phasan

Üye
merak etme butun operatorler faturali tarifelerde duduklemeye bakiyor.sana tafsiyem en iyisi faturasizdan sasma en azindan hesabini kitabini bilirsin supriz faturalardanda kurtulursun.7 sene faturali hat kullandim ne cektigimi bir ben birde Allah bilir.3Omb internete iki yil once turkcell den ortalama 60.tl den fazla fatura gelince avea ya gectim hazir kart daha iyi...

En guzeli konturlu hat

Secret26

Secret26

Üye
aveanın interneti çok da kötü değil asıl vodafone'un ki kötü :)

phasan

phasan

Üye
Artik berbat vodafonun internet

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Vodafone Internet ben de kullandm ama Avea kadar seri değil eskisi gibi. Maalesef Vodafone hattımı kapattıracağım.

phasan

phasan

Üye
orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
maalesef ya haklısın kardeşim
artık aveada yapcam şu vodafone cepnetin süresi bitince

tatarpolat

tatarpolat

Üye
ben hala 9 tlye internet kullanıyorum