Avea Sınırsız Tarife Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Avea Sınırsız Tarife Hakkında
Avea'nın verdiği hizmetler artıyor. Avea sınırsız tarifesinde her yeri aramak sınırsız ve 55 YTL.
Ben şunu merak ediyorum. Acaba internette buna dahil mi? Gerçi dahil olsa 3G'ye gerek kalmaz. Yine de öğrenmek istiyorum. Varsa böyle bir şey hemen abonesi olalım...

bungee

Üye
Avea'nın verdiği hizmetler artıyor. Avea sınırsız tarifesinde her yeri aramak sınırsız ve 55 YTL.
Ben şunu merak ediyorum. Acaba internette buna dahil mi? Gerçi dahil olsa 3G'ye gerek kalmaz. Yine de öğrenmek istiyorum. Varsa böyle bir şey hemen abonesi olalım...

GPRS kullanımı ücretli.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Neyse, mantıklı gelmiyor bu tarife bana. İnternet ücretsiz olsaydı, konuşmak ücretli :D

tiberain82

Üye
Dışarıdan gelen adama kafadan ver, mevcut müşterinden 65 YTL para iste. Avea kendi müşterisini kaz zannediyo galiba, ben Turkcell’e geçicem 5 kuruş ödemeden, zaten nerdeyse aynı fiyata onun da sınırsızı çıktı artık, o zaman görür Avea kim kaz

minutari

minutari

Üye
Turkcell = Kucakcell :)
Arkadaşlar ben aveacıyım. Ayda min. 300 kontör yüklüyorm + 100 kontör ve 180 dk Avea içi bedava m geliyor.
Yinede 66 lira ek ücrete de razı olup sınırsız tarifeye geçtim. Birader Turkcell ci. Ayda 5.000 dk için 70 TL paketine girdi, ilk ay 360, 2. ay 130 fatura geldi. Neden mi; diğer operatörü aradığında kucakcell tarifesi oluyorda ondan :) 10 yıldır avea kullanıyorum. Hatta bir ara 532 numaramla Turkcell de kullandım ama hep sağ gösterip sol vurdular.
Avea nın Sınırsız tarifesine YOĞUN bir hücum var. Başvuru yaptığım bayide sisteme girilecek en az 200 başvuru vardı.
Neyse sonuç olarak bence; En iyisi Avea...