Avea PAKET5 ( 5mb Gprs paketi ) Kaç MB kaldığını öğrenmek!

Sponsorlu Bağlantılar

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
    Konu Sahibi
Avea PAKET5 ( 5mb Gprs paketi ) Kaç MB kaldığını öğrenmek!
Arkdaşlar daha önce verildimi ben göremedim verildiyse kusura bakmayın ek olsun . ( Aveanın Sitesinde Bile yok. Müşteri hizmetlerinin bildiğinden de şüpheliyim.) Birçokşeyi açıklamada zorlanan temsilcileri var. :)

Mesaj olarak

KALAN 5MB yazıp 9495 e gönderdiğinizde hemen mesaj olarak kaç mb kaldığı telefonunuza geliyor.

Mesajı büyük harflerle yazmaya dikkat edin küçük harfle yazıldığında cevap gelmeyebilir.

Şu anda ben denedim gelen mesaj:

Sayın abonemiz, 4.27 MB ücretsiz kullanım hakkınız kalmıştır.

• Beğen
Tepkiler: tugray yüzen, crazybatu, samekary ve 3 diğerleri

morfrap

morfrap

Üye
Çok teşekkürler hocam. Valla canımıza tak etmişti artık. Sistematik oldu:)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
5 Mb'ın ne kadar kalmışına zaten kimse bakmaz ..Duman gibi uçar:)

Yine de Teşekkürler ..

.::Burgess::.

.::Burgess::.

Üye
Nokia larda mesaj göndermek, beklemekle ugraşmayın
Pakete ilk üye oldugunuzda henüz kullanmadan;
"Menü > İşlem Kaydı > Paket veri > Seçenek > Sayacı sıfırla"
yapın ondan sonra nere ne kadar göndermişsiniz ne kadarınız kalmış
hepsini görürsünüz ben öyle yapıyorum

degerli43

degerli43

Üye
bilgi için sağol paket bitmişti 5 tane de kontör gitmişti artık gitmeyecek

hdhdhd

hdhdhd

Üye
saol kardeşim çok güzel bi paylaşım...tebrik ederim​

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
    Konu Sahibi
5 Mb'ın ne kadar kalmışına zaten kimse bakmaz ..Duman gibi uçar:)

Yine de Teşekkürler ..

Opera miniyi tarayıcı olrarak kullandığımızda ve kanka msn gibi veri transferi az olan programlarla msn ye girdiğimizde bu 5mb fazlasıyla yetebiliyor. Ayrıca mp3 film vesaire telefondan indirmek pek mantıklı olmadığını düşünen insanlar için çok çok güzel yetebilir.

Birde şu var yeni tesbit ettim paketi kullanmaya devam ederken eğer kontorunuz 9 un altına inerse avea paketi iptal etmiyor. Eğer bir önceki haftadan kalan hakkınız varsa onu kullanmaya devam ediyorsunuz. :)

alperenbeyza

Üye
arkadaslar benim telefon SAMSUNG L-700 telefonumda google var.bu paket5 ile googleyede ücretsiz girermi.cvplarsanız sevinirim...

FQXT

FQXT

Üye
sükür ya kac aydır beklıyorum,5mb msn(nimbuzz) ve operada artıyor haberiniz olsn...

alperenbeyza

Üye
saolun kardeşlerim cvpladıgınız icin istedigimiz bütün sitelere girioz yani

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar peki benim tlf.samsung L700 bu tlf.de baglantı ayarlarını bana gönderebilcek olan varmı??yani bu paket5e baglanmak için bu yazdıgım tlfnin ayarlarını göndercek olna varmı samsung L700

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim hiç bilmiyorum l700 nasıl bir telefon ama avea müşteri hizmetlerini ararsan hemen gönderirler ayarları veya avea nın sitesinde ayarlar bölümü var sanırım.. ( bu arada paket5 haftalık 8 kontordur. )

jerouge

Üye
arkadaşlar dikkat edin, ben de bu 5mb tan yararlanıyorum. fakat 5 gün içinde 5mb kotayı doldurdum. sonra aboneliği iptal ettim. bir 5 mb daha satın aldım. geçen ay sorun yaşamadım çok güzel kullandım. heralde bu aveanın açığıydı. bu defa aynı şeyi yaptığımda kontörlerim suyunu çekti. müş.hiz. aradım bir haftada ikinci bir abonelik alsak ta paket aboneliği görünüp kontörlerden gidiyormuşş. eh be avea ne diyim ben sana....

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
arkadaşlar opera mini yi yükleyin resimleri göster i iptal edin bakın bakalım kaç kb gidiyor genelde 4-5 kb gidiyor ee bizim 5096kb hakkımız var gir girebildiğin kadar msn de 30 dk durmak 120kb felan yiyor

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar opera mini yi yükleyin resimleri göster i iptal edin bakın bakalım kaç kb gidiyor genelde 4-5 kb gidiyor ee bizim 5096kb hakkımız var gir girebildiğin kadar msn de 30 dk durmak 120kb felan yiyor

msn için kanka msn yi tavsiye ederim saatlerce bağlı kalıp sohbet etmen bile çok az veri transferi yapar.

allein_kind

Üye
mizzbuzda nsı artıor yaw

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Şu avea ya bak.Turkcell de iken 20 kontore(forumda satan arkadaşlar var) 1 aylık tam 100 mb internet paketi alır olmadı Turkcell in 1 aylık 100 mb paketine 30 kontor verip üye olurduk.3G arifesinde avea kontorlulere 5 mb gibi haftalık çerez paketler veriyor.Birde kalan paket miktarını sorgulayınca 1 kontor kesiliyor.Geçtiğime pişman oldum.Süresi dolsun tekrar Turkcell e gececeğim.Avea nın 3G sini öyle çok merak ediyorumki acaba ne tür işkenceler hazırlatıyor abonelerine :ehe

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
    Konu Sahibi
Şu avea ya bak.Turkcell de iken 20 kontore(forumda satan arkadaşlar var) 1 aylık tam 100 mb internet paketi alır olmadı Turkcell in 1 aylık 100 mb paketine 30 kontor verip üye olurduk.3G arifesinde avea kontorlulere 5 mb gibi haftalık çerez paketler veriyor.Birde kalan paket miktarını sorgulayınca 1 kontor kesiliyor.Geçtiğime pişman oldum.Süresi dolsun tekrar Turkcell e gececeğim.Avea nın 3G sini öyle çok merak ediyorumki acaba ne tür işkenceler hazırlatıyor abonelerine :ehe

Evet paket çerez niyetinde az yakan programlarla idare ediyoruz artık yapıcak birşey yok.

Ancak kalan sorugulamada bir yanlışın var öyle bir ücretlendirme yok.
Gece gündüz sorguluyorum malum bitmesin diye :d ancak bende bu şekilde bir kesinti yok.

Kontorun başka bir kullanım için kesilmiştir. Yada hattında sorun vardır.

farrellx

Üye
çok saolun teşekkürler

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Evet paket çerez niyetinde az yakan programlarla idare ediyoruz artık yapıcak birşey yok.

Ancak kalan sorugulamada bir yanlışın var öyle bir ücretlendirme yok.
Gece gündüz sorguluyorum malum bitmesin diye :d ancak bende bu şekilde bir kesinti yok.

Kontorun başka bir kullanım için kesilmiştir. Yada hattında sorun vardır.

Ben değil kız arkadaşım avea müşteri hizmetlerini aradığında ona sorgulamada 1 kontör kesileceğini söylemiş.Bu aveanın müşteri hizmetleri de bir tuaf o zaman.Görüşmelerdeki fiyat bakımından kat kat daha iyi Avea ama kalite ayrıntılarda gizlidir derler ya Turkcell internet konusunda oldukça iyi ardından Vodafone geliyor sonrada avea. Müşteri hizmetlerine bahsettim internet olayını.Bırakın istediği kişi istediği paketi alsın ücretiyle değilmi neden faturasız hatlara böyle davranıyorsunuz diye e-posta attım yuvarlama bir cevap geldi.muhtemelen hazır bir cevaptı.Kopyala/yapıştır hesabı;)

Üst Alt