• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Avea: Operatör İçi 10.000 SMS ve Her Yöne 1.000 SMS Sadece 9 TL!

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Avea: Operatör İçi 10.000 SMS ve Her Yöne 1.000 SMS Sadece 9 TL!
Türkiye’nin en çok konuşturan operatörü Avea, ayda sadece 9 Türk Lirasına Avea’lılara 10.000, diğer operatörlere ise 1.000 SMS gönderme avantajlarını sizlere sunuyor. Abonelerine oldukça ucuza, beklendiğinden fazla avantajlar sunan Avea’nın bu benzersiz SMS paketi sadece bireysel faturalı, bireysel faturasız ve kamu tarifesi müşterilerini kapsıyor.

( Avea'dan bensersiz bir SMS paketi )

SMS paketine sahip olmak için ‘‘ KAYIT ’’ yazıp, 3900’a ücretsiz kısa mesaj yollamanız yeterli olurken, sevdiklerinize, akrabalarınıza, kankanıza, kardeşinize ve dostunuza hediye olarak SMS paketi göndermenize de olanak sağlanıyor. Bunun için Avealıların ‘‘ Hediye KAYIT ’’ yazıp, SMS paketini hediye edecekleri kişinin cep telefonu numarasını 3901'e göndermeleri yeterli oluyor.

tlgcn38

tlgcn38

Üye
avea sms 5000 değilmiydi

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
5000 di 10000 olmuş zaten millet 5000 i bitiremiordu ki mesaj manağı oluor sevgililer :D sonra kavgalar bile mesajda oluyor bitiyor :D

1000 iyi olmuş hoş ikisinide kullanmıyorum vodafona devam

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
10 bin iyi olmuş teşekkürler avea.her yöne 1000 smsde süper olmuş :)

Emre-45

Emre-45

Üye
arkadaşlar avea nın sitesinde böyle bir açıklama göremedim :bilmm

mustafa

mustafa

Üye
turkcell de 10 lira her yöne 5000 sms. hiç avantajlı değil aveanın ki. iyi ki turkcelle geçmişim :D

sparqyller

sparqyller

Üye
yehuuu ıste bu ya ben ay sonuna yettrmıyom 5000 ni 10000 ıyı oldu xD
thanX AVEA (fenercell)
XDXD:d:

ozy3590

ozy3590

Üye
arkadaslar yapan varmı ? ılk seferde 19 tl kesıyorlar dıye duydum ?

[H]ouse

[H]ouse

Üye
yani bitirmesi zor ama güzel kampanya artık 7.8 TL vermek tarihe karıştı :D

art3211

Üye
ßen kullandım 9 TL kesiolar başka bişey yok :yuru \,,/ Avea \,,/:yuru

----------Eklendi @ 10:49:32 ---------- Yazıldı @ 10:48:35 ----------

iyide ay sonuna gerek yok dier aya aktarılıo

Üst Alt