Avea Numara Taşıma : Ücretsiz !

Konu, 'Avea Kampanyalar / Tarifeler' kısmında Ozan tarafından paylaşıldı. Okunma: 27475 | Cevaplanma: 13

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Avea Numara Taşıma : Ücretsiz !

Avea, şebekesine taşınmak isteyenlerden ücret almayacağını belirterek "Gel, gel" ediyor.

Numara taşınabilirliği konusunda hayli cevval olan Avea, numarasını Avea şebekesine taşımak isteyen kullanıcılardan hiçbir ücret alınmayacağını açıkladı.

Operatörün Regülasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Anık, konuyla ilgili olarak “Tüm dünya örneklerinde Numara Taşınabilirliğinin başarılı olmasının en büyük etkenlerinden biri uygulamanın aboneler için ücretsiz olmasıdır," sözleriyle bu bedavalığın mana ve önemini vurguladı.

Yahoyt.Com

Yazan: Ozan
  2. Bravo :yuru:yuru

3. forever AVEA

4. gayet guzel...

5. number one avea.!!

6. Ya şunu merak ediyorm benim hat TRCEll 535 999 99 99 ya tasımadan avea da 505 999 99 99 yapamazmıyım :) böyle bi kolaylık yaparlarmı bilgisi olan varmı (biliyorum imkansız ama belki)

7. Tebrikler Avea...

8. eger numaranın senin olduğunu gösteren fatura yada belge ile gidersen avea sana aynı numarayı veriyor.

9. I love you avea :)

10. Bilgi İçin Teşekkür Ederim.

11. Avea avea

12. 5310c3 , konuyu mezardan kaldırmışsın tebrikler :kop:

13. arkadaşlar ben numaramla aveaya geçmek istiyorum ama konturluye geçmek istiyorum
    ama bende sadece sim kart var evrak felan bişey yok böyle olabilirmi.....

Avea Numara Taşıma : Ücretsiz ! konusuna benzer içerikler

1. Avea numara taşıma? soru?

arkadaşLar benim hat turkcell ve dayımın üzerine kayıtLı ben numaramı taşıyıp avea ya geçmek istiyorum.. hani bu taşıma sırasında kimLik istiyorLar ya ben dayımın kimLiği iLe mi gitmeLiyim? yoksa kendi kimLiğimLe gitsemde oLar...
  2. Avea numara taşıma ile ilgili bir soru

Arkadaşlar bir halt ettik ne diyeyse gittim vodafone dan avea geçtim.Neyse olan oldu benim sormak istediğim gecen sene turkcell den avea geçtiğimde turkcell de satın aldıgım paketi numara taşımayla avea da geçirmişti.Hatta turkcell mesaj atıp...
  3. Avea ya numara taşıma sorun.

Ya arkadaşlar ben numaramı aveaya taşımak istiyodum. Gittim başvurdum böyle böyle en geç 1 hafta içinde olur dediler az önce aveadan mesaj geldi tc kimlik no uyuşmazlığı diye. daha öncede taşımıştım ne yapmam gerekiyo :S
  4. Aveadan Turkcell'e Numara Taşıma... (Acil...)

09/08/2012 Tarihinde Turkcell Extra'ya numara taşıma talebinde bulundum.12/08/2012 tarihinde Aveayı aradığımda evrak yok dediller.Bende isterlerse bende bulunan başvuru formunun faxını çekebileceğimi söyledim.Bana benim fax çekmem değil NTS den...
  5. avea numara taşıma talebime gelen mesaj

iyi günler herkese turkcell hattımı 01.02.2013 tarihinde kendi üzerime devraldım 09.05.2013 te avea ya geçiş için başvuru yaptım. bugün bana aveadan numara taşıma talebiniz bilgi için 4441500 ü arayın diye mesaj geldi arıyorum ama müşteri...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 16:52:12