AVEA nın YÜKSEK FATURALARI

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aydingudul

Üye
    Konu Sahibi
AVEA nın YÜKSEK FATURALARI
AVEA İLE GELİNEN SON NOKTA
Haziran ve Temmuz ayı faturalarımı kontrol ettiğimde 300 ve 160 tl fatura ödedim.
(39luk tarifedeyim ve BİS kullanıyorum.)
AVEAyı defalarca aramama rağmen ulaşamıyorum ve ulaşsam dahi yetkili kişi değil,
hatta ilk çıkana yetkili senmisin diyorum evet benim diyor sonra o yekili bir kayıt oluşturuyor
o kayıt inceleniyor(muş) sonra bana geri dönüyorlar... sapık gibiler yahuu
1 kere çaldırıyolar (arkadaşlar aramızda AVEAnın kontörü bitmiş çağrı atıyo diyoruz) veee
kapatıyorlar. sonra bir mesaj «şikayetinizle ilgili olarak arandınız ve ulaşılamadınız
4441500 ü arayınız» ve bende arıyorum ama ne mümkün ulaşabilmek şu yaz günlerinde
telefon kulağıma yapışıyor saatlerce bekliyorum ama AVEA nın 2 ödül almış müşteri
hizmetlerinde hizmet verecek 1 adam yok ve ben ulaşamıyorum. AVEA nın birde genel
merkezine bağlı olan şikayet hattı varmış ki bunuda araştırmalarım sonucunda buldum
0212 460 1 500 ve yine aradım. Eğer ararsanız önce 3 sonra 0 a basınız daha hızlı
bağlanmıyormuş...
Ve şimdi adresinde kocaman yazılarla çağrı merkezimize 2 ödül
birden diye yazmışlar... sinir krizi geçiriyorum hala... size o ödülü veren kurumunda.....
Ben çıldırmış bi şekilde meramımı anlatıyorum ve yanlışlık var düzeltinsin diyorum
ama ne mümkün...
Biz burda tüm kontrolleri yaptık ve siz bu konuşmaları yapmışsınız biz size uyarı mesajı
yolladık sizde limitinizi aştınız ve ödeyeceksiniz.
Sonra beni arıyorlar ve diyorlar ki... memnunmusunuz...
gelin yaşadığınız sorunu bi kenara bırakalım... 39 tl olan tarifenizi biz 20 lira yapalım
ama siz de taahhüt edin ki 1 sene hattınızı taşımayacaksınız...
Ben bu durumun içinde düşünürken; Kız arkadaşım beni arıyor ve BOMBAyı patlatıyor.
AVEAdan fatura geldi diyor. 194 ve 260 liralık 2 adet fatura. (39luk tarife kullanıyor) Dedimki konuşma süresi mi?
Yok dedi internet kullanımı ama sen internet kullanmıyorsun ki...
Dedim ve ağlamaya başladı... Aynı sinir harbini yaşamış çünkü... 1 haftadır o bahsi
edilen 2 ödülllü müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor...
Şikayet hattı ise siz kullandınız diyor... Bende dedimki hangi sitelere girmişsin bunu bir
öğren diyorum. YANIT şaşırtıcı... Ancak savcılık emri ile olur diyor...
Kızarkadaşım savcılığa gidiyor ve izin istiyor...
SAVCI : AVEA sizi sallamış... bu bilgiyi size vermeli avea diyor..
BİZİM GENEL TAVRIMIZ İSE....
Şu dakika itibari ile AVEA nın faturalarını ödüyoruz.
1) Tüm yasal yollarla hakkımızı arıyoruz...
2) Tüm forumlara bu yazıyı yapıştırıyoruz....
3) Tüm Avea kullanan dostlarıma bu soruna karşı dikkatli olmalarını söylüyor ve diğer
operatörleri değerlendirmelerini istiyoruz...
4) Avea ile aranızda böyle bir sorun var ise sizinde haklı mücadelemizde hukiki bağlamda
bize destek ve yardımcı olmanızı rica ediyoruz...

pcboysone

Üye
Avea sahtekar dolandırıcı bir firmadır. Herşeyden faydalanıp müşterileri soyma niyetindedir. Bugün itibariyle sebebi bilinemediği bi nedenle 232,75 internet faturası kesimişler. Kota aşım gibi bi sorun da olmamasına karşın. Lütfen hakkımızı arayalım. Bu gibi müşteri memnuniyeti en alt seviyede bulunan firmalarda piyasada istediği gibi top koşturamasın.

yesrip2

yesrip2

Üye
avea gibi kalitesiz ve dolandırıcı bir hat daha görmedim. şu an itibariyle ben de başka bir operatöre geçeceğim.

pcboysone

Üye
ADAMLAR 444 LÜ HATTAN BİLE PARA KAZANMA DERDİNDELER 444 1 500 AVEANIN MÜŞTERİ HİZMETLERİ Bİ TEMSİLCİYE ULAŞAMADIM 1 SAATTİR YAKLAŞIK 17 TL GÖRÜŞME ÜCRETİ GİTTİ TELDEN AMA MÜZİK DİNLEDİK SADECE :off::off:

erhan14321

erhan14321

Üye
arkadaşım 444 servisler dk başı 40 krş sade 500 tuşlayıp aradığın zaman arama başına 60 kuruş ödersin.saygılar

Masha

Masha

Üye
Avea değerini çok yitirdi.

Pooodolski

Pooodolski

Üye
Avea'nın aylık 29 TL olan Her Yöne 1000 dk kampayasına katıldım. Hiç 29 TL ödendiğini hatırlamıyorum. En son olarak da 46 TL geldi. Bu Avea TÜRKİYENİN EN BERBAT OPERATÖRÜDÜR. Bunu herkesin bilmesi gerek.

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
80 liraya 80 saat SÖZDE kampanyasına dahildim. Fakat, hiçbir zaman faturam 80 lira gelmedi. Aylık konuşma sürem maksimum 15 saat oldu şimdiye kadar. Faturalarım ; 90 - 95 - 110 lira arasında değişip durdu, bende tarifemi değiştirmeye karar verdim.

Şu an 2000 dakika'lık tarifeye geçtim ücret 35 liraydı yanlış hatırlamıyorsam, faturam 66 lira geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...