avea nın ametörlüğü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa94015

Üye
    Konu Sahibi
avea nın ametörlüğü
uzun zaandır avea kullanıyorum. hemde aylık 90 tl ödüyorum. sadece avea dışı konuşmalarımı arttırmak istiyorum dedim. böyle bir tarifemiz yok yapamayız dediler. yakında vodafona geçmeyi düşünüyorum bu yüzden istemeden.. ama enayi yerine de konmak istemiyorum. vodafone istanbulda nasıl çekiyo acaba..

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Çekim kuvveti elbette bölgeden bölgeye değişir fakat genel olarak kapsama alanı Turkcell - Vodafone - Avea şeklindedir. Sizde Avea dan Vodafone 'ye geçeceğinize göre memnun kalacaksınızdır.

Suav3

Suav3

Üye
Vodafonenun Gerçekten Bir Sürü Özellikleri Var Bende Düşünüyorum Geçmeyi :S

Uzak Ufk

Uzak Ufk

Üye
vodafone özellikle son yıllarda türkiyede etkisini çok arttırdı çok uzak taşra yerler harici her yerde çekeceğini ve sorun yaşamayacağını düşünüyorum

phasan

phasan

Üye
en ıyısı vodafone

turker10

turker10

Üye
bende şeye taktım avea tarife çıkartıyo süper bi tarife oluyor ama ben avealıyım ona geçmem ücretli turkcell ve vodefone lular ücretsiz geçiyo böyle tarife mi olur gıcık oldum değiştirmeyi düşünüyom 8 yıldırda kullanıyom.....

gölgee_65

gölgee_65

Üye
bende şeye taktım avea tarife çıkartıyo süper bi tarife oluyor ama ben avealıyım ona geçmem ücretli turkcell ve vodefone lular ücretsiz geçiyo böyle tarife mi olur gıcık oldum değiştirmeyi düşünüyom 8 yıldırda kullanıyom.....

O konu da sana kesinlikle hak veriyorum arkadaşım. Gerçekten bu konuda Avea çok mantıksız davranıyor. Numarasıyla gelene 1. sınıf abone muamelesi yapıyor ve tarifeler ücretsiz oluyor fakat kendi mevcut abonelerine ücretli. Bence Avea şöyle düşünüyor: Ben diğer operatörlerden abone koparayım nasılsa mevcut aboneler çantada keklik. Bence öyle düşünüyorsa eğer çok yanlış çünkü gün gelir o çantadaki keklik sana olur şahin ve elinden pır diye uçup gider o zaman görürsün gününü :oke:

Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
Çekim kalitesi en iyi turkcell kardeşim diğerlerinde binadan çıkmadan konusamiyon

phasan

phasan

Üye
ankara elvankent tokide 17 kat türkcel çekmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...