AVEA nın Açılımı..!

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında yusufabii tarafından paylaşıldı. Okunma: 8329 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. AVEA nın Açılımı..!

Selam arkadaşlar bilmeyenler için söylüyorum

AVEA ,

28 Haziran 2004 -Aycell ve Aria'nın birleşmesinden doğan sinerjiyi ve birlikteliği en basit şekliyle ifade eden yeni marka, Aycell'in A'sı ve Aria'nın A'sının yanyana gelmesi ile oluştu...

Yazan: yusufabii
  2. Sağol dostum

3. zaten biliyordum...

4. dostum açıklamam da söylemiştim (BILMEYENLER IÇIN !) diye...

5. gereksiz.... bir konu

6. bilmeyen yokki zaten aveanın ilk reklamında herşeyi anlatıyordu:oke:ama yinede saol

7. İlk reklamı hatırlamıyorum ama aycell ve arianın birleşmesiyle olduğunu biliyoruz :) ama yinede saol :)

AVEA nın Açılımı..! konusuna benzer içerikler

1. Avea Nın Sitesi

www.avea.com Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.
  2. avea nın açığı

arkadaşlar avea nın sabah 5 akşam 17:00 saatleri arasında kampanyada, akşam saat mesela 16:59 da birini arayın kapatmadan istediğiniz kadar konuşun kontör düşmüyor... bilgilerinize sunarım..
  3. AVEA nın YÜKSEK FATURALARI

AVEA İLE GELİNEN SON NOKTA Haziran ve Temmuz ayı faturalarımı kontrol ettiğimde 300 ve 160 tl fatura ödedim. (39luk tarifedeyim ve BİS kullanıyorum.) AVEAyı defalarca aramama rağmen ulaşamıyorum ve ulaşsam dahi yetkili kişi değil, hatta ilk...
  4. avea nın ametörlüğü

uzun zaandır avea kullanıyorum. hemde aylık 90 tl ödüyorum. sadece avea dışı konuşmalarımı arttırmak istiyorum dedim. böyle bir tarifemiz yok yapamayız dediler. yakında vodafona geçmeyi düşünüyorum bu yüzden istemeden.. ama enayi yerine de konmak...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 18:41:52