avea ne demek istiyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
avea ne demek istiyor?
arkadaşlar bana avea dan böyle bir mesaj geldi "değerli müşterimiz cihazınızdaki bazı özellklerden dolayı. Sms ler mms olarak gönderilebilmektedir bunu önlemek içn webstemizdeki önerileri uygulayablrsiniz" web sitesine girdim ama öneri diye bir bölüm yok ne yapmalı?

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Cihazınız android yada ios cihazlarından ise bu durum kaynaklanıyor siteye girip konuya bakınız Turkcell'de de aynı durum mevcuttur :tebessüm:

Türe

Türe

Üye
misal s3 orjinal yazılımda var bu dedikleri. belli bir karekterden sonra mms yapıyor

___kaptan___

___kaptan___

Üye
misal s3 orjinal yazılımda var bu dedikleri. belli bir karekterden sonra mms yapıyor

hayır öyle değil normal 15 karakter de yazsanız MMS olarak gidiyor dediğiniz her cihazda var ama bi sorun varmış o yüzde ben size ''selam'' yazsam dahi MMS olarak gidiyor mesaj :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:hmmm :oha:

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Buyrun Turkcell'in sayfasında bu şekilde gösteriyor :tebessüm:

Link:

HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
Cihazınız android yada ios cihazlarından ise bu durum kaynaklanıyor siteye girip konuya bakınız Turkcell'de de aynı durum mevcuttur :tebessüm:
telefonum 5800 yalnız? :(

- - - Eklendi - - -

nasıl halledebiliriz yardımcı olun :(

___kaptan___

___kaptan___

Üye
telefonum 5800 yalnız? :(

- - - Eklendi - - -

nasıl halledebiliriz yardımcı olun :(

:aha: o zaman Avea'nın genel olarak kullanıcılarına bilgilendirme amaçlı bir mesajı olabilir, attığınız mesajlar MMS olarak gitmiyorsa sorun yok :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA
HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
537 sms kaldı tamam diye mesaj attım 535 oldu ne yapıyor bu avea ya .s

HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
neyse ya bilen çıkarsa inşallah çok kötü bi durumdayım :( sağolasın kaptan ilgin için

___kaptan___

___kaptan___

Üye
neyse ya bilen çıkarsa inşallah çok kötü bi durumdayım :( sağolasın kaptan ilgin için

rica ederim, ama bu sorun İOS ve Android cihazlar için geçerli, Avea o mesajı genel anlamda bütün kullanıcılarına gönderiyordur emin ol, sıkıntı yaşıyorsanız Avea şubesine başvurunuz!

acuxx

acuxx

Üye
banada geldi bugün pek takmadım

Türe

Türe

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt