Avea Mobil Ödeme ile Google Play'de 20TL'ye Kadar İlk Alişverişiniz Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

vaterfa

vaterfa

Üye
    Konu Sahibi
Avea Mobil Ödeme ile Google Play'de 20TL'ye Kadar İlk Alişverişiniz Ücretsiz
bugun teknoloji sitelerinde de gordum aveanin kendi sitesinde de gordum, 7 bucuk liram vardi almaya calistim fakat alamadim ve aveanin musteri hizmetlerinde yaklasik 8 kisiye sirayla baglandim ve sonuncuda ogrendim durumu, almak icin telefonda en az 20 tl olmasi gerekiyormus ben de risk almak istemedim risk alip yapmak isteyen varsa denyebilir :) avea linki de budur

• Beğen
Tepkiler: 47MaDo47

Rygebin

Rygebin

Üye
bugun teknoloji sitelerinde de gordum aveanin kendi sitesinde de gordum, 7 bucuk liram vardi almaya calistim fakat alamadim ve aveanin musteri hizmetlerinde yaklasik 8 kisiye sirayla baglandim ve sonuncuda ogrendim durumu, almak icin telefonda en az 20 tl olmasi gerekiyormus ben de risk almak istemedim risk alip yapmak isteyen varsa denyebilir :) avea linki de budur
Ayrıca şunu da eklemenizi isterim. Play Store'dan ilk defa ürün alması gerekiyormuş.

Koradam

Üye
Ayrıca şunu da eklemenizi isterim. Play Store'dan ilk defa ürün alması gerekiyormuş.
Hayır sanmıyorum mobil ödeme için o şart çünkü daha önce kredi kartı ile Minecraft PE almıştım ve yine sıkıntısız bu kampanyadan yararlandım

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
vaterfa

vaterfa

Üye
    Konu Sahibi
Hayır sanmıyorum mobil ödeme için o şart çünkü daha önce kredi kartı ile Minecraft PE almıştım ve yine sıkıntısız bu kampanyadan yararlandım
henuz denemedigim icin soruyorum, alim yaptiktan sonra hattan ucret cekiliyor ardindan geri odememi yapiyorlar yoksa hic ucret cekimi olmuyor mu

cihanata_1

cihanata_1

Üye
bende denedim hattında yeterli tl yok diye mesaj geldi mh aradım daha önce google play veya herhangi bir yerde mobil ödeme kullanmamış olmanız gerekir dedi:)

vaterfa

vaterfa

Üye
    Konu Sahibi
bende denedim hattında yeterli tl yok diye mesaj geldi mh aradım daha önce google play veya herhangi bir yerde mobil ödeme kullanmamış olmanız gerekir dedi:)
bende de oyle oldu tıtanıum backupun full surumunu alıcaksım 7 tl vardı uygulama 15 tl oldugu ıcın alamadım, avea mh ıle uzun bı telefon gorusmesınden sonra hattımda en az almak ıstedıgım uygulamanın ucretının bulunması gerektıgını soyledıler o yuzden bende almadım bırsey ama 3 saat once falan greenıfy aldım gerı odeme yapılmadı su an mh ıle gorusuyorum bakalım ne sonuc cıkıcak

by-pegasus

Üye
bende de oyle oldu tıtanıum backupun fu ll surumunu alıcaksım 7 tl vardı uygulama 15 tl oldugu ıcın alamadım, avea mh ıle uzun bı telefon gorusmesınden sonra hattımda en az almak ıstedıgım uygulamanın ucretının bulunması gerektıgını soyledıler o yuzden bende almadım bırsey ama 3 saat once falan greenıfy aldım gerı odeme yapılmadı su an mh ıle gorusuyorum bakalım ne sonuc cıkıcak

Ben sordugumda ole bisi yok dediler :hmmm
Acaba dalgami geciyorlar

vaterfa

vaterfa

Üye
    Konu Sahibi
Acaba dalgami geciyorlar
bana oyle bısey demedıler de kampanyadan haberlerının olması ıcın bı lınk vermedıgım kaldı ben acıkladım kampanyayı onları. az once mh ile gorustum yıne, 3 gun once tıtanum backup almaya calısmıstım onu sıstem almısım gıbı gormus ve sozde kampanyadan faydalanmısım konustugum mh ile de pek anlasamadım boylelıkle greenifyyi kendı bakıyemle almıs oldum. ya onu da gectım onceden patch lı kullanıyordum hıc bı lısans sorunu yasamadım sımdı ıyı kı bagıs yaptık lısans sorunu verdı :)

Koradam

Üye

by-pegasus

Üye
bana oyle bısey demedıler de kampanyadan haberlerının olması ıcın bı lınk vermedıgım kaldı ben acıkladım kampanyayı onları. az once mh ile gorustum yıne, 3 gun once tıtanum backup almaya calısmıstım onu sıstem almısım gıbı gormus ve sozde kampanyadan faydalanmısım konustugum mh ile de pek anlasamadım boylelıkle greenifyyi kendı bakıyemle almıs oldum. ya onu da gectım onceden patch lı kullanıyordum hıc bı lısans sorunu yasamadım sımdı ıyı kı bagıs yaptık lısans sorunu verdı :)

Islerine gelmemis olabilir :ehe

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Acaba dalgami geciyorlar
banada öyle birşey yok denildi:)
bana daha önce sadece google playde değil hiçbiyerde mobil ödeme kullanmamış olman gerekir dediler daha önce ttnet müzikte kullanmıştım uyg. ücreti kadar bakiye olması gerekir mi dedim öyle bişey yok dediler yani daha önce google play dışı da olsa mobil ödeme kullanmış olduğum için alamamışım:)

by-pegasus

Üye
banada öyle birşey yok denildi:)

bana daha önce sadece google playde değil hiçbiyerde mobil ödeme kullanmamış olman gerekir dediler daha önce ttnet müzikte kullanmıştım uyg. ücreti kadar bakiye olması gerekir mi dedim öyle bişey yok dediler yani daha önce google play dışı da olsa mobil ödeme kullanmış olduğum için alamamışım:)
Bende oyle okumustum
Uygulama ucreti kadar bakiye gerekiyomus uygulamayi indirince bakiye aliniyomus ama geri iade ediliyomus
Ama ne kadar dogru supheli
Yukaridaki arkadadta oldugu gibi geri iadede etmiyebilirler.
En iyisi blackmartalpha yada internetteki apk lara devam edelim biz :ehe

blastx

blastx

Üye
Kampanya süper 2 ayrı hatla katıldı ilk hatta sorun oldu ücret iade edilmedi mh ile bogustum biraz bi sürü laklak yaptı herif sonunda kayıt actirdim 2 gün sonra iade oldu 2. Hatla sorunsuzdu anında iade oldu tavsiye ederim

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
1.soru mobil ödemeye kayıt şart mı.
2. Soru; hangi uygulama yi aldınız veya alırdınız..

vaterfa

vaterfa

Üye
    Konu Sahibi
kampanyaya kayit gerekmiyor, hattinin mobil odeme ozelligini acman yeterli, ben titanium backupu alicak ama alamdim onun yerine greenify yi aldim o da olmasa powerampi alirdim

Son düzenleme:
ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
kampanyaya kayit gerekmiyor, hattinin mobil odeme ozelligini acman yeterli, ben titanium backupu alicak ama alamdim onun yerine greenify yi aldim oda olmasa powerampi alirdim
Bende nova prime yada poweramp 2 sinden birisini düşünüyorum

vaterfa

vaterfa

Üye
    Konu Sahibi
nova da iyi program iyi dusunmussun

Üst Alt