Avea Kontörlü Hatlara Özel Sınırsız Konuşma Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

bungee

Üye
    Konu Sahibi
Avea Kontörlü Hatlara Özel Sınırsız Konuşma Paketi
Müjde, faturasız Avea aboneleri de artık sınırsız konuşuyor! Ayda sadece 55 kontöre tüm Avealılarla her gün 05:00 ve 17:00 saatleri arasında ücretsiz ve sınırsız doya doya konuşun.

Pakete kayıt olmak için hemen KAYIT yazıp 5055'e gönderin.

paradox1026

paradox1026

Üye
güzel ama saat sınırı var:(

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Çok çok güzel olmuş, hatta şüper bir kampanya :) günde 12 saat az değil :)
Paradox kardeşim sen aveacısın beğenmedin mi :)

imece iletişim

imece iletişim

Üye
Güzel kampanyaların devamını dilerim şimdi olmuş en cok konuşturan gsm diyordu şimdi yaptı yapacagını şimdi en cok konuşturan gsm olma yolunda adımını attı diğerlerinide bekliyoruz.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Güzel olmuş ama keşke saatlerini geç yapsalardı. Gündüz zaten yoğun oluyor insanlar...

paradox1026

paradox1026

Üye
konuşma paketini alcam 240 dakka gündüzde bunu kullanırım:)
FOREVER AVEA :))

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Konuşma Paketleri kalktı ama :) Nasıl alacaksın paradox :) Bildiğin bir yöntem varsa biz de yapalım ;)

ryuk

ryuk

Üye
Güzel paylaşım sağol

lovelyx

Üye
saatler kötü yaa

paradox1026

paradox1026

Üye
evet biraz ama ben 1.öğretim öğrencisiyim rahat kullanıyorum günde en az 2 saat:)

ysr86

ysr86

Üye
Diğer saatlerde avea içi konuşmada nasıl bir tarife uygulanıyor peki. Turkcellin kampus'e yapabilmesi muhtemel rezalate karşı arayış içine girdimde :(

ilo53

ilo53

Üye
bu cok guzel ama konusacagm avea numarası yok turkcellde buna benzer bıse yaqpsa cok super olur

ysr86

ysr86

Üye
Diğer saatlerde avea içi konuşmada nasıl bir tarife uygulanıyor peki. Turkcellin kampus'e yapabilmesi muhtemel rezalate karşı arayış içine girdimde :(
Soruma cevap verebilecek kimse yokmu :megafon: :bilmem:

Üst Alt