Avea Kalan Kontör Bilgisi

Konu, 'Avea Servisleri / 3G' kısmında yigitcaner tarafından paylaşıldı. Okunma: 74969 | Cevaplanma: 1

1. Avea Kalan Kontör Bilgisi

Hattınızda kaç kontörünüz kaldığını öğrenmek artık çok kolay.

Kontör Sorgulama Yöntemleri:

1. Kontör Bilgi Mesajı: < Resmi açmak için tıklayın >

Ücretli kontörlerinizden yaptığınız her arama ve gönderdiğiniz her SMS sonrası, hattınızda kalan ücretli kontör bilgisi, otomatik olarak ekranınıza gönderilmektedir. Bu hizmetten tüm faturasız hat aboneleri, herhangi bir işlem yapmadan ve ücret ödemeden faydalanabilmektedir.

Bu servis, tüm faturasız abonelerimize otomatik olarak tanımlanmaktadır. Servisi kullanmak istemiyorsanız 444 1 500 Müşteri Hizmetleri yoluyla iptal edebilirsiniz.

2. 9333 ile kontör sorgulamak için:

9333'ü arayarak ya da KONTOR yazıp 9333'e mesaj göndererek hattınızdaki kontör miktarını öğrenebilirsiniz.

3. *123# ile kontör sorgulamak için:

*123#'yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut kontör miktarınızı görebilirsiniz.

4. Menüden kontör sorgulamak için:

Cep telefonunuzdaki "Servis" menüsünün altındaki "Asistan" menüsünü izleyip, "Kredi" menüsünden "Kalan" menüsünü seçerek, yolladığınız ücretsiz kısa mesaja gelen cevapla hattınızdaki kalan kontör miktarını öğrenebilirsiniz.

Kalan kontör bilgisi servisleri ücretsizdir.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/birey...an_kontor.shtml?pagemenu=islemler.kalankontor

Yazan: yigitcaner
    gariban-emekli bunu beğendi.
  2. yeni yöntemde vdf-avea Turkcell'i taklit emiş

Avea Kalan Kontör Bilgisi konusuna benzer içerikler

1. 6233 de aveada msn açılıs ücreti 16 kontör bilgisi olan varmı ?? :s yardım ( 11 Aralık 2008 | Nokia S40 ve Java Destek )

daha ucuz bi msn programı varmı ben ebuddy kullanıryorum acele bi yardım edin arkadaslar
  2. kalan dakika bilgisi ( 26 Ocak 2011 | Turkcell Servisleri / 3G )

Arkadaşlar faturalı hat kullanıyorum. 1200 dakikalık kamu tarifesinden. Önceden de bu tarifedeydim ve her konuşmanın sonunda ekrana mesaj geliyordu kalan dakikanız şu ve şu güne kadar kullanılabilir diye. ama şimdi gelmiyor. müşteri hizmetlerini...
  3. Avea Kalan Bakiye Bilgisi Öğrenmek - Avea Kalan Kontör Nasıl Öğrenilir? ( 29 Haziran 2011 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Hattınızda ne kadar TL kaldığını öğrenmek artık çok kolay. Bakiye Sorgulama Yöntemleri: 1. Bilgi Mesajı: Ücretli yaptığınız her arama ve gönderdiğiniz her SMS sonrası, hattınızda kalan TL bilgisi, kullanım süresi ve tutarı ile birlikte...
  4. Avea Hat İptal Bilgisi ve Geçerlilik Süreleri ( Kaç Gün Kontör Yüklemezsem Hattım Kapanır? ) ( 30 Haziran 2011 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Hat iptali talebiniz için Avea Müşteri Hizmetleri'ni arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Faturasız hatların geçerlilik süresini koruyabilmesi için düzenli olarak yükleme yapılması gerekmektedir. Son yükleme tarihine göre belirlenen Aktif...
  5. Avea Anlık Kalan Bakiye Bilgisi ( Yardım Lütfen ) ( 15 Kasım 2011 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar herkese selamlar. Ben 5800 xm telefonda turkcell kullanırken 20 tl ye heryone 200 dk konuşma 100 sms ve 200 mb internet paketi kullanıyordum. ( Faturasız ) Şimdi aveada 20 tl ye heryone 250 dk 250 sms 250 mb internet ( BAL ) paketini...
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 19:16:10