avea jet'e vodofon hat

Sponsorlu Bağlantılar

said63k

Üye
    Konu Sahibi
avea jet'e vodofon hat
avea 3g modemler tahattüsüz 49 tl ondan bi tan alsam ona vodafone hat taksan aylık cepnet' ile internete girebilirmiyim aynı şekilde Turkcell taksamda olurmu

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Olur, ama firmanın kendi yazılımını kullanman lazım. Avea nın yazılımını kullanırsan giremezsin.

----------Eklendi @ 17:31:07 ---------- Yazıldı @ 17:27:23 ----------

Bişey daha diyeyim, eğer paran varsa trkcell vınn al. Netten alırsan sözleşmesiz 95tl . Fark ise çok önemli. Avea jet ile 3.5mb hıza ulaşırken, türkcell vınn ile 7.2mb hıza ulaşabilirsin. Tercih senin.

said63k

Üye
    Konu Sahibi
1. sorum : demişsiz vodafonun yazılımını kullanman lazım nasıl olacak
2. sorum : turkcell'e vodafone hat takılırmı

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
1. sorum : demişsiz vodafonun yazılımını kullanman lazım nasıl olacak
2. sorum : turkcell'e vodafone hat takılırmı

1. Vodafonun yazılımını kullanman lazım demedim, üretici firmanın yazılımını kullanman lazım dedim. Bu cıhazları vodafon üretmiyor, başka bir firma üretiyor vodafonda kendi ismini yapıştırıp satıyor. İşte o üretici firmanıın yazılımını kullanman lazım.
2. Türkcell vınna takılır ama üretici firmanın yazılımını kullanman lazım.

Mesela Türkcell Vınn E176 cıhazın asıl markası HUAWEI E176g dir. Türkcell bu firma ile anlaşıp üstüne kendi ismini yazdırdı ve kendi yazılımını çıkardı, böylece turkcell vınn ile başka operatörlerin kullanılmasını engelledi. Ama orginal yazılımını kullanırsan onda engelleme yok, çunkü firma genelde tüm operatörler için çıkarıyor ;), ben orginal yazılımı kullanıyorum, sadece bir hattı çıkarıp diğerini takıyorum her ikisinide çalıştırıyor.

said63k

Üye
    Konu Sahibi
ben turkcell programını nasıl iptal edecem ve üretici firmanın yazılımı nerden bulacam:allalla:

----------Eklendi @ 08:51:36 ---------- Yazıldı @ 08:50:58 ----------

linkini atarmısın

Üst Alt